Použité foto: archiv YachtWedding.com a Attitude Hotels

Autentický zážitek v mauricijské laguně v butikovém hotelu Tropical Attitude

Pokud sníte o svatbě a nebo svatební cestě v ráji, pak přijměte naše pozvání na malebné východní pobřeží ostrova Mauricius. Zde se nachází 3*+ butikový hotel jen pro dospělé Tropical Attitude, jehož ideální polohu a jedinečné privátní vilky se soukromými bazény budete moci využít pro vaši svatbu na pláži, svatební cestu, výročí svatby nebo obnovení svatebního slibu.

Hotel nabízí nádherné výhledy na průzračnou tyrkysovou lagunu, nedaleko leží malebná rybářská vesnička Trou d’Eau Douce a za návštěvu stojí i idylický ostrov Île aux Cerfs s bílými plážemi a nádhernými lagunami, kam dvakrát denně zdarma naše hosty vozí hotelová loď.

Tropical Attitude je synonymem klidu a místem jako dělaným pro svatební cestu nebo přímo právně platný svatební obřad v exotice. Díky své tropické architektuře a otevřeným prostorám vás místo vtáhne do elegantní, a přitom uvolněné atmosféry Mauricia.

Stejná harmonie, jakou najdete na celém modrém ostrově, pak panuje i v 58 pokojích s výhledem na moře a v 11 privátních vilách, z nichž každá disponuje vlastní zahradou a bazénem.

Zrekonstruovaný hotel Tropical Attitude je příjemný trendy resort určený pouze pro dospělé, je to menší resort s komorní atmosférou a hlavně jedinečným konceptem privátních vil, které ve 3* hotelích nemají obdoby. Pohodu a služby ochotného personálu doplňují originální zážitky programu Otentik.

O splnění vašich snů se postará svatební koordinátorka hotelu Ilshad, která vám rovněž zaručí, že to bude svatební den, na který nikdy nezapomenete. V Tropical Attitude se totiž koná vždy jen jedna svatba denně. A proč by to nemohla být právě ta Vaše?

Představte, prosím, svůj hotel a Vaši roli coby svatebního koordinátora…

Tropical Attitude je 3*+ butikový hotel pouze pro dospělé, rozkládající se na východním pobřeží ostrova Mauricius. Lemuje klidnou lagunu u půvabné rybářské vesničky Trou d’Eau Douce. Přímo z hotelu dvakrát denně vyplouvá bezplatná přímá kyvadlová doprava na rajské pláže ostrova Ile aux Cerfs. Aby byl váš perfektní den ještě lepší, nabízíme našim hostům možnost nechat se v rámci all inclusive vybavit piknikovým košem a dát si oběd přímo na bílé pláži tohoto vyhledávaného ostrova.

Právě blízkost ostrova Ile aux Cerfs je jedna z velkých výhod umístění našeho hotelu Tropical Attitude, protože zatímco pro všechny ostatní návštěvníky Mauricia představuje návštěva Ile aux Cerfs náročný celodenní výlet, naší hosté jej mají doslova za rohem a mohou si tam kdykoliv zdarma zaskočit třeba jen na pár hodin. Nejlepší je na ostrov odplout naší bezplatnou lodí dopoledne a vrátit se zpět do hotelu ještě před tím, než se tam odpoledne nahrnou davy.

Vnitřní styl hotelu Tropical Attitude je typicky kreolský, a je velmi citlivě kombinován s drobnými doteky svěží bílé barvy a zemitými odstíny žluté a zelené mu dodávají moderní ráz. Působí jako prázdninový dům, a i atmosféra hotelu je velmi uvolněná. K dispozici máme 58 pokojů u moře a 11 elegantních privátních vil, z nichž každá je vybavena vlastním bazénem a zahradou.

Život zde tedy utíká velmi pomalu, což je pro svatební cestu ideální…

Ano, život je tu pomalejší a dny můžete strávit lenošením u laguny, siestou pod kokosovými palmami a zkoušením místních autentických zážitků. V rámci programu Otentik nabízíme i naprosto jedinečnou možnost povečeřet s místní rodinou u nich doma a zažít tak naprosto autentický Mauricius, jak jej žijí místní lidé. O tento zážitek je mezi našimi hosty velký zájem.

Hotelová restaurace Kot Nou nabízí menu s tradičními mauricijskými chutěmi a hotel také nedávno otevřel střešní lounge s lehátky v balijském stylu. Dalším idylickým místem pro odpočinek jsou nové lázně POZ. Kromě všech těchto lákadel mohou hosté využívat další služby a zařízení, pláže a All-in-All-Out v kterémkoli z hotelů Attitude, kterých je na celém ostrově osm.

V čem je hotel Tropical Attitude jedinečný?

Na jemný způsob poklidného života v Tropical Attitude mají velký vliv i osobní služby a laskavost personálu, který se doslova stane vaší rodinou. Jsme na krásném místě nedaleko Ile aux Cerfs, jen pro dospělé a jako jediný tříhvězdičkový hotel nabízíme ubytování v privátních vilkách, kde máte vlastní zahrádku a bazén. Právě o soukromí v těchto vilkách je mezi hosty největší zájem.

Tropical Attitude je součástí hnutí Positive Impact společnosti Attitude Hotels. Toto hnutí vytváří ideu, v níž je cestování prospěšné pro všechny.

Hotel se také snaží zůstat v těsné svazku s místní komunitou. Právě díky této naší snaze, ochraně životního prostředí a podpoře místní ekonomiky byl hotelu Tropical Attitude udělen zlatý certifikát Travelife. Naši hosté se zde při svatebních cestách nesetkají s žádnými jednorázovými plasty. Všechny námi poskytované produkty jsou, pokud možno, místní. Hotel má také vlastní Bulk Shop, kde si hosté mohou do svého pokoje vypomoci čajem a kávou ve skleněných nádobách pro opakované použití.

A jaká je v tom všem Vaše úloha coby svatební koordinátorky?

Mým cílem jako svatební koordinátorky je zajistit, aby se hostům dostalo všeho, co si vysnili, a aby se jim splnil jejich svatební sen. Pomáhám jim vytvořit nezapomenutelný okamžik, na který budou moci vzpomínat a o kterém budou vyprávět celý život.

Co vás jako první napadne při slovech “svatba na Mauriciu”?

Svatba v ráji. Tropické podnebí, bílé písečné pláže a nádherné scenérie hor dělají z Mauriciu ideální místo, kde si zamilovaní mohou říci své “ano”.

Co máte na své práci svatebního koordinátora nejraději?

Je pro mě velkou ctí, že mohu být součástí svatby. Mít možnost uskutečnit sny hostů a vidět a zažít emoce a lásku během kouzelného okamžiku je to, co mě pohání.

Jaká svatební místa nabízíte a čím jsou výjimečná?

Nejlepším místem pro svatbu v Tropical Attitude je naše unikátní molo… Jen si představte, že jste na molu, obklopeni pouze oceánem, s ostrůvkem Mangénie a horami jako pozadím. Je to dokonale sladěné místo. V případě nepříznivého počasí děláme svatbu uvnitř altánku přímo na molu, kde si hosté stále mohou vychutnávat malebný výhled. Máme obrovské štěstí, že máme tak výjimečné místo.

Jaké je vaše osobní oblíbené místo a proč?

Opalovací zóna, kde můžete v klidu sedět na jednom z lehátek v balijském stylu, popíjet příjemně vychlazené pivo, a přitom se kochat dech beroucím panoramatem a vnímat klidný svěží vánek.

Co mohou páry očekávat od předsvatební schůzky?

Předsvatební schůzka je pro úspěch svatby velmi důležitá. Od agentury YachtWedding již před příjezdem snoubenců máme všechny potřebné informace, ale předsvatební schůzka mi umožňuje pár lépe poznat a zjistit, jak by si hosté svatbu představovali. Pokud pár nerozumí dobře anglicky nebo francouzsky, pak není problém, protože český nebo slovenský delegát YachtWeddingu se schůzky vždy osobně účastní a párům pomáhá. Společně tak probereme všechny drobné detaily, které pak pomáhají vše proměnit ve svatbu snů. Každá svatba a každý host jsou jedineční a já se snažím tuto jedinečnost zachovat.

Proč by si páry měly pro svou svatbu a svatební cestu vybrat právě váš resort?

Tropical Attitude je jen pro dospělé a nachází se v Trou d’Eau Douce, autentické rybářské vesnici. Na Mauriciu už to nemůže být tradičnější. Čas se tu zastavil, a tento klid přerušují pouze romantické procházky podél lagun a zdřímnutí si v chladivém stínu kokosových palem. Život je zde klidný a mírumilovný. Snažíme se zde ctít jemnější způsob života, který chceme našim hostům zprostředkovat již od okamžiku jejich příjezdu: Otevřené prostory, lounge bar a kreolská architektura bungalovů; všechny tyto prvky jsou tu proto, aby dovolená a svatební cesta působila domácím dojmem, klidně, uvolněně, a přesto rafinovaně.

Co byste chtěli, aby páry ve vašem resortu zažily?

Je tolik věcí, které musí zažít, když jsou mezi námi! Dvěma „povinnými“ zážitky jsou soukromá romantická večeře na molu a pobyt v privátní vilce, kde si mohou páry vychutnat soukromé grilování, snídani nebo dokonce masáž přímo ve vile. Nesmí chybět ani zážitek pozorování krásného východu slunce, který mohou hosté vidět ze dveří svého pokoje 😊.

Děkuji Vám za rozhovor a přeji mnoho spokojených párů.

Pokud toužíte po jedinečné exotické svatbě a chcete zažít něco skutečně neobvyklého, jako je svatba na pláži a svatební cesta do ráje, pak je Tropical Attitude butikový hotel tou správnou volbou. Společně zde můžete vytvořit a zažít nezapomenutelný svatební den.

Použité foto: archiv YachtWedding.com a Attitude Hotels

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :