Použité foto: Innahura Maledives, Kuramathi Maldives, Oblu Select Maldives, Sun Aqua Vilu Reef, Olhuveli, Hurawalhi

Nádherné pláže se zlatým pískem, tyrkysové moře, pohoda a péče, kterou si vy dva zasloužíte. Jistě se shodneme, že Maledivy svou krásou přímo vybízejí k romantice.

A co kdybyste svou dovolenou rovnou povznesli na svatební cestu, během které si řeknete své ano přímo na pláži s nohama v písku s božským výhledem na oceán?

Svatba na Maledivách je zkrátka splněným snem o svatbě bez starostí, přílišného zařizování, zbytečného stresu a nezvaných hostů. Navíc se nebudete muset dělit o svůj malý kousek ráje s mnoha lidmi – Maledivy totiž tvoří spousta ostrůvků, které hostí pouze jeden resort. 

Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti.

Symbolická svatba na Maledivách

Svatba na Maledivách není právně platná, což má hned několik výhod. Symbolická svatba na pláži na Maledivách je totiž vhodná pro naprosto každého. A to i v případě, že jste již svoji.

Pokud patříte mezi páry, které se vzaly doma na úřadě a přišly tak o svůj vytoužený svatební obřad, svatba na Maledivách může být pro vás skvělým řešením, jak si svůj sen o svatbě na pláži splnit. Nic tedy nebrání tomu, abyste si slíbili svou lásku znovu a přesně podle svého přání a představ. 

Symbolická svatba na pláži může probíhat úplně stejně jako právně platná svatba. Váš svatební obřad na Maledivách může mít ale i jinou formu, jako je například obřad obnovy manželských slibů.

Dokonce se pro svatbu na Maledivách můžete rozhodnout spontánně, protože ji lze zařídit i do týdne před vaším odjezdem (podle místa a dostupnosti). 

To, jaké jsou rozdíly mezi právně platnou a symbolickou svatbou, zjistíte v následujícím článku.

Většina novomanželů vnímá svou svatbu na pláži na Maledivách jako svou pravou svatbu, i když se podle práva vzali na úřadě nebo měli dokonce pravou českou veselku. No a proč neslavit jako výročí svatby obě data? 🙂 

TIP PRO VÁS: Informujte se u svého specialisty na svatby na pláži a svatební cesty o slevách pro nevěstu a benefitech pro novomanžele a manžele oslavujících kulatá výročí svatby! Např. CK YachtWedding nabízí největší slevy a nejširší benefity pro novomanžele.

Průběh svatby na Maledivách

Přesný průběh svatby na Maledivách záleží na resortu a svatebním balíčku, který si vyberete.

Svatba se koná na pláži a to na speciálním místě, které je k tomu přímo určené a poskytuje dostatek soukromí. Někde si budete moci říct ano na ostrůvku v naprostém soukromí, jinde například na písčitém výběžku, který je téměř ze všech stran obklopen tyrkysovým mořem, ale kam se dostanete suchou nohou.

K oltáři vás obvykle doprovodí družičky s květinami oblečené do tradičních šatů a hudebníci, bubeníci boduberu.

Oddávající zahájí svatební obřad, jehož součástí je výměna slibů, prstýnků a prvních polibků. Po prvním svatebním přípitku a krájení dortu následuje svatební fotografování završené romantickou večeří pro dva. 

Svatební cesta na Maledivách

Svou svatbu na Maledivách můžete rovnou spojit se svatební cestou. Nepodceňujte výběr resortu – je důležité, abyste prožili svatební cestu podle svého přání.

Některé resorty jsou živější a nabízejí bohatý program i pro děti a jiné jsou stavěné spíše pro klidnou relaxaci a wellness ve dvou. Jak na to? Kdo se v tom množství resortů má vyznat? Ten pravý vám pomůže vybrat váš specialista na svatbu v zahraničí a svatební cestu na pláži, který podle vašich požadavků vybere resort dle vašich představ. Obraťte se třeba na svatební cestovku YachtWedding, která vám nejlépe poradí a výběrem vás ráda provede.

TIP PRO VÁS: Je důležité, abyste si ujasnili svá očekávání.

Své líbánky na Maledivách můžete strávit ve vile na pláži nebo ve vilce na kůlech sedící v oceánu. Případně můžete podle svého rozpočtu a přání strávit několik nocí ve vilce na pláži a potom se přesunout, třeba po vaší svatbě na pláži, do vilky nad oceánem.

Můžete se také vydat na jiný atol, ať už za nezapomenutelnou večeří v podmořské restauraci či rovnou na další část své svatební cesty. 

TIP PRO VÁS: Během své svatební cesty na Maledivách si můžete vytvořit spoustu krásných vzpomínek také díky romantickým zážitkům jako jsou např. piknik ve dvou na opuštěném ostrůvku, plavba se západem slunce či soukromé kino na pláži pod hvězdami. Resort můžete vybírat i podle toho, kterou z takových snových zkušeností chcete prožít.

Další zkušenosti se svatbou na Maledivách

Uvažujete-li o svatbě na Maledivách, pak vám na Facebooku doporučujeme sledovat diskuzní skupinu Svatba v zahraničí a svatební cesta v ráji – rady, akce a diskuze (viz https://www.facebook.com/groups/svatbavzahranici/), která je velmi dobrým zdrojem inspirace a zkušeností.

Přejeme vám, aby vám vaše svatba na pláži na Maledivách přinesla celoživotní zážitek dokonalého štěstí a bezpodmínečné lásky, který bude neskutečně silný. A abyste vždy, když si budete prohlížet své svatební fotky z pláže, prožívali ty krásné chvíle znovu a znovu.

Použité foto: Innahura Maledives, Kuramathi Maldives, Oblu Select Maldives

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :