Použité foto: The Residence Zanzibar

Zanzibar, tato kouzelná destinace ležící nedaleko rovníku, je celoroční destinace a představuje idylické místo pro páry, kteří touží po nezapomenutelné svatební cestě plné romantiky a exotiky.

Díky svému stálému teplému podnebí, které má jen malé výkyvy teploty po celý rok, se Zanzibar stal magnetem pro zamilované dvojice z celého světa.

Nejlepší období pro svatební cesty na Zanzibaru je během suchého období, které trvá od června do října.

Tato doba nabízí ideální klimatické podmínky s nižší vlhkostí vzduchu, minimem srážek a příjemnějšími teplotami.

Pro páry, kteří si přejí sdílet své sladké chvíle v náručí tropického ráje, mohou měsíce červenec a srpen představovat vrcholné období. Kromě toho, že si užijete dokonalé počasí na plážích Zanzibaru, máte také příležitost vyrazit na safari na pevninskou Tanzánii a snadno zvýšit svou šanci spatřit slavnou “velkou pětku.”

Další romantickou možností pro svatební cestu je termín od prosince do března, kdy se nacházíte mezi dvěma dešťovými obdobími.

Toto krátké období sucha nabízí příjemné teploty a minimální srážky, což je ideální pro návštěvu ostrova. Vlhkost vzduchu se v tomto období pohybuje mezi 60-70%, což vytváří příjemnou atmosféru pro procházky po plážích a romantické večeře u moře.

V březnu můžete dokonce zažít teploty moře až kolem 30°C, což z návštěvy Zanzibaru dělá zážitek nejen pro duši, ale i pro tělo.

Je však důležité mít na paměti dvě dešťová období na Zanzibaru, která přicházejí v dubnu a květnu (dlouhé období) a v listopadu (krátké období). Během těchto měsíců může být počasí nepředvídatelnější a srážky častější. Proto pokud si přejete nejlepší zážitek z hlediska počasí a romantiky, doporučujeme plánovat svatební cestu během suchých období, abyste mohli plně vychutnat krásu pláží, čisté vody a venkovní aktivity, které Zanzibar tak štědře nabízí.

Pokud vás zajímá i kulturní bohatství Zanzibaru, měli byste zvážit návštěvu pevninské Tanzánie se safari a masajskými vesnicemi, kde se můžete seznámit s tradičním způsobem života těchto fascinujících lidí.

Masajové jsou známí svým bohatým etnickým dědictvím, tradičními tanci a unikátním oděvem, včetně charakteristických červených šatů. To může být dojemné a nezapomenutelné zážitky pro novomanžele, kteří touží po prohloubení svého poznání a zážitcích během svatební cesty.

Takže, pokud sníte o svatební cestě plné exotiky, romantiky, nádherného počasí a kulturního obohacení, Zanzibar je pro vás bezpochyby ideálním místem. Ponořte se do této tropické oázy a nechte se unášet krásou tohoto ostrova, kde láska a dobrodružství jdou ruku v ruce.

Ať se Vám na Zanzibaru líbí a vaše svatební cesty budou nezapomenutelné!

Použité foto: The Residence Zanzibar

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :