Použité foto: The Ravenala Attitude a archiv YachtWedding.com

Rádi bychom vám nyní přestavili náš oblíbený resort Ravenala na Mauriciu z kolekce řetězce Attitude a svatební koordinátorku Romu, která zde působí se svými kolegy Snehou a Abhishkem a pečuje nejen o svatebčany, ale také o páry na romantické svatební cestě nebo výročí.

Romu jsme za vás vyzpovídali a požádali ji, aby nám představila nejen tento resort, ale také svou práci a přiblížila nám, co zde mohou očekávat páry na svatební cestě nebo dokonce páry plánující zde mít svůj svatební obřad v ráji.

Představte prosím čtenářům svůj hotel a svou roli svatebního koordinátora

Ravenala Attitude je první resort kategorie 4*na Mauriciu, který nabízí ubytování pouze v prostorných suitách. Nachází se na severozápadním pobřeží Mauricia s nádhernými západy slunce, krásnými plážemi a skvělým potápěním na korálovém útesu, který je součástí mořské rezervace.

Odsud je vše kousek a je to proto výborné místo, které spojuje bujnou přírodu i blízkost pro vyžití mimo resort. Páry, které v Ravenale čeká svatba, jistě potěší, že to odsud nemají daleko do hlavního města Port Louis kvůli předsvatební registraci na úřadu.

Ravenala se rozkládá mezi oceánem s klidnou lagunou a malebnou řekou Citron, která protéká chráněnou přírodní rezervací a láká k příjemným procházkám, když vás už omrzí pláže 🙂

To je mimochodem skvělá výhoda Ravenaly zejména pro milovníky vodních sportů, protože naše loděnice je umístěna hned na rozhraní řeky a laguny a je jen na vás, jestli se na kánoi nebo paddle boardu projedete po řece s jezerem s ruinami starého vodního mlýna a malými vodopády nebo po oceánské laguně. Jen na okraj připomínám, že nemotorizované vodní sporty u nás hostům nabízíme zdarma.

Pro naše hosty máme 272 prostorných pokojů kategorie suite, které jsou vhodné jak pro páry na svatební cestě, tak i pro rodiny s dětmi. Jednou z nejlepších částí hotelu je křídlo pro dospělé, ze kterého jsou všechny suity s výhledem na oceán a dechberoucím výhledem na západ slunce (ostatní pokoje mají výhled na řeku, zahradu nebo obrovský bazén).

Jen si to představte, ráno se probouzíte s výhledem na oceán přímo z postele. Tyto pokoje navíc mají také kousek vlastní pláže s lehátkem Fatboy.

Ravenala v sobě spojuje svěží pláž, klidnou oceánskou lagunu a relaxační zvuky řeky, které společně s bujnou zelení vytváří unikátní atmosféru, která vás unese.

Také bych ráda upozornila na náš jedinečný koncept dine around, kdy pro své hosty máme připraveno 10 restaurací, z nichž 7 je zahrnuto v all inclusive – každý den tak můžete večeřet v jiné restauraci a zkusit něco nového z našich kulinářských zážitků. Jednu restauraci máme dokonce na pontonech na našem jezeře 🙂

Naši hosté si mohou užít všechny zážitky z Otentik Attitude, což je náš unikátní program a katalog zážitků, které vám pomohou se zcela ponořit do místní kultury. Takovým zážitkem může být např. návštěva a tradiční večeře přímo v mauricijské rodině některého z našich kolegů.

Ravenala má všechno: relaxaci, romantiku a rodinnou zábavu. Energie je v Ravenale tak čistá a živá, že ji můžete cítit.

Moje role svatebního koordinátora je zajistit, aby byl váš svatební den perfektní a mohli jste si jej bohatě užít. Jsem zodpovědná za jedinečnosti tohoto nezapomenutelného okamžiku, který svatba u nás v Ravenale přináší.

Z čeho pochází název resortu „Ravenala“?

Ravenala je druh palmy, od které jsme odvodili název našeho hotelu. Je to vějířovitá palma, kterou máme také ve znaku a můžete ji u nás vidět všude kolem. Tato palma je také označována za cestovatelskou, protože je zdrojem blahodárného osvěžení.

Co vás jako první napadne u spojení „svatba na Mauriciu“

Pohádková svatba a nejlepší rozhodnutí pro svatbu v zahraničí. Jen si to představte … co může být magičtějšího než idylický přírodní dekor na okraji modrého oceánu a zlatého písku na oslavu spojení dvou lidí, kteří se milují. Pokud se vdáte u nás v The Ravenala Attitude, objevíte k tomu také kus ráje 🙂 .. už slyším svatební zvony … 🙂

Co máte na své práci svatební koordinátorky nejraději?

Nejraději mám ten neuvěřitelný pocit dělat z našich hostů nejšťastnější lidi na světě v jejich velký den. Miluji ty velmi dojaté a šťastné jiskry v jejich očích, když náš host vidí, že všechna ujednání jsou podle jejich očekávání a tak, jak si to vysnili. Ráda s nimi prožívám jejich velký den, pomáhám jim uklidnit nervy, zbavit je stresu a snažím se, aby plánování svatby pro ně bylo tím nejlepším a nejzábavnějším zážitkem hned po obřadu jako takovém. Moje práce mě opravdu, ale opravdu hodně baví.

Jaká svatební místa nabízíte a čím jsou výjimečná?

V Ravenale pro svatby nabízíme nádhernou pláž nebo molo nad vodou s malebným výhledem na modrý oceán. Tato svatební místa velmi pěkně vynikají na svatebních fotografiích. Kromě pláže máme také tropickou zahradu, kde jsou nevěsta s ženichem během obřadu obklopení bujnou zelení. Pro případ nepřízně počasí máme připravenu záložní variantu Skydeck na terase hotelu (pokud tam není již naplánována jiná akce). Z terasy Skydeck máte nádherný výhled na hotel s rozsáhlým a majestátným bazénem a okolní přírodu s doslova dechberoucími horami.

Jaké je vaše oblíbené místo a proč?

Oblíbených míst mám mnoho, ale jedno z nich je určitě tady v Ravenale právě blízko řeky a naší mauricijské restaurace „Kot Nou“, což v kreolštině znamená „u mě“. Ráda si také posedím v baru „Rivière Citron“ se svým oblíbeným místním koktejlem „Ti punch“. Ráda se tu nechávám kolébat zelenou scenérii a uklidňujícím zvukem řeky, která se v tomto místě spojuje úzkým průlivem s oceánem. Moc ráda zde relaxuji a atmosféra zde má pro mě jednoznačný wow faktor.

Co mohou páry očekávat od předsvatební schůzky?

Předsvatební schůzka je nejdůležitější schůzkou při organizaci svatby. Od kolegů z agentury YachtWedding již mám vše základní v instrukcích připraveno, ale řadu detailních věcí s páry řešíme až zde na místě. Za prvé mi to pomáhá komunikovat s páry, zachytit všechny malé detaily, abych jim porozuměla a věděla, jaká přesně chtějí, aby jejich svatba byla.

Od návštěvy svatebního místa, diskuse o výzdobě, kterou mají na mysli, o barvách, které upřednostňují, o svatebním dortu, o jejich nejoblíbenější písni, kterou by rádi, abychom zahráli při jejich prvním tanci po svatbě, obřad výměny prstenů, jejich svatební sliby, výběr svatební kytice a korsáže pro ženicha, účes, makeup apod., to vše dolaďujeme během předsvatebního setkání.

U předsvatební schůzky také vždy asistuje český nebo slovenský delegát YachtWeddingu, který nevěstě s ženichem pomáhá, pokud se necítí silní v angličtině nebo francouzštině. Ráda ujdu onu pověstnou extra míli pro spokojenost hostů, abych naplnila jejich očekávání a oni si mohli u nás v Ravenale užít radost a příjemné vzrušení ze svatebních příprav a svatebního obřadu.

Proč by si páry měly vybrat váš resort na svatbu a líbánky?

Za prvé už v základu máme velmi bohatý svatební balíček, který je navíc zdarma. K tomu máme na výběr řadu doplňkových svatebních služeb a zážitků včetně dalších svatebních balíčků. Dále jsou to právě velmi osobitá svatební místa, která zde v Ravenale máme. Krásný výhled na oceán a západy slunce přímo z našich plážových suit, které jsou jen pro dospělé.

Jen si představte tu idylku, kdy se probouzíte s paprskem slunce a nádechem oceánské modře, které sahají až k vám do pokoje. Většina párů na svatební cestě v Ravenale volí právě tyto plážové pokoje kategorie Executive Beachfront Suite. Pohodlně usazeni v hamace na terase svého pokoje, s chladivým nápojem a v podvečer pak pozorujete západ slunce, které se odráží v třpytivé laguně oceánu.

Pro páry pak máme zde v Ravenale velmi příjemné lázně, kde si společně mohou užít svůj královský den a nechat se hýčkat našimi lázeňskými procedurami, které svou inspiraci čerpají z prostředí bujné tropické přírody a zeleně Mauricia. Je to čistě ráj na zemi.

Na jaké zážitky byste v Ravenale páry ráda upozornila?

Páry mohou, zde u nás v The Ravenala Attitude, zažít spoustu nezapomenutelných okamžiků, je toho tolik 🙂

Například romantická večeře při svíčkách na pláži, nebo slavnostní večeře k vašemu výročí svatby připravená v naší a la carte restauraci „Riviéra“.

Velmi rádi se s našimi službami všemožně snažíme zpestřit a zpříjemnit pobyt u nás právě párům, vyhledávajícím romantiku a romantické zážitky pro páry.

Když přijde na zvláštní příležitosti jako např. Valentýn, snažíme se být kreativní a promítnout toto téma do zážitků celého dne, aby si jej páry mohly příjemně užít. Jdeme extra míli s personalizovanými romantickými zážitky na míru a promyšlenou dekorací u těchto výjimečných příležitostí.

Některé páry jsou rády, že mohou celé dopoledne lenošit v posteli, na své terase, nebo si užívat našich lázní a nechávat se operovávat s naším bohatým all inclusive. Jiné páry zase dávají přednost aktivitám, které zde v Ravenale nabízíme.

Rádi bychom, aby naši hosté během svého pobytu zažili také autentičnost mauricijské kultury a způsob místního života s našimi 5 „Otentik Experiences“ (autentické zážitky), které v Ravenale nabízíme.

Velmi Vám děkujeme za příjemný rozhovor a přejeme vám hodně spokojených párů.

Použité foto: The Ravenala Attitude a archiv YachtWedding.com

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :