Použité foto: archiv YachtWedding.com a Veranda Hotels

Splněný sen: představení tří romantických resortů značky Veranda pro svatbu v ráji ostrova Mauricius

Pod značku Veranda patří na Mauriciu hned pět resortů, z nichž tři jsou pro svatbu v exotice jako stvořené. Každý má své jedinečné vlastnosti a je do nejmenších detailů sladěn tak, aby nabídl zamilovaným párům možnost té nejlepší svatby v ráji a svatební cesty.

Představme si tři odlišná místa pro ideální romantickou svatebním cestu na modrém Mauriciu.

O přednostech hotelů Veranda a o možnostech, které nabízejí všem, kdo se rozhodnou si říci své „ano“ právě zde, na jedné z pláží s jemným pískem, romantickými štíhlými palmami a nekonečným výhledem na moře, jsme pohovořili se svatební koordinátorkou Veronique Boldrini.

Veronique má bohaté zkušenosti s organizováním snových svateb nejen z modrého Mauriciu, ale i ze Seychel, takže ve spojení se svými kolegy ve svatební cestovce YachtWedding dokáže svým hostům splnit téměř každé přání.

Resorty Veranda jsou navíc pro svatbu na pláži jako dělané a speciální svatební služby nabízejí hned tři z pěti hotelů. Možnost výběru je velkým benefitem, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Představte, prosím, Vaši roli svatební koordinátorky, a prozraďte zájemcům o svatbu v ráji, čeho si na této práci nejvíce ceníte?

Jmenuji se Veronique a jsem svatební specialistkou v resortu Veranda na Mauriciu. Již 7 let organizuji oslavy pro naše klienty a čerpám přitom i ze svých předchozích zkušeností se svatbami na Seychelách, kde jsem organizovala svatby a speciální akce pro klienty z celého světa. Miluji svou práci a mou hlavní motivací je zajistit hladký průběh svatby od A do Z. Uvědomuji si, jak moc je tento zážitek pro mé klienty jedinečným a nezapomenutelným, proto by měl být i bez jakéhokoli stresu.

Co máte na své práci svatební koordinátorky nejraději?

Většinou jsou to obyčejné maličkosti, které našim klientům a týmům v hotelech zpříjemňují jejich romantické chvíle. Nejvíce mě dojímá, když vidím štěstí v očích svatebních párů během obřadu. Je to nepopsatelná radost. Člověk má pocit, jako by byl dirigentem orchestru!

Dalším důvodem, proč svou práci miluji, je, že pro mne svatební páry nejsou jen klienti, ale mohou být i přáteli. Většinou si totiž vybudujeme pevný vztah a zůstáváme v kontaktu i poté, co se vrátí do své země.

Značka Veranda zahrnuje celkem pět hotelů. Všechny jsou pro luxusní svatbu ideální, nebo které byste doporučila?

Značka Veranda sdružuje celkem 5 resortů, ale představím vám pouze tři z nich, které jsou ty nejromantičtější. Pro speciální oslavy, jako je svatba na pláži a obnova svatebního slibu, bych rozhodně doporučila resorty Veranda Pointe aux Biches, Veranda Paul&Virginie a Veranda Palmar Beach.

Pojďme tedy, prosím, popořadě. Začněme Veranda Pointe aux Biches. V čem tkví jeho kouzlo?

Náš resort Veranda Pointe aux Biches se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius, nedaleko živé vesnice Grand Baie. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel v butikovém stylu s restauracemi, bary a lázněmi, umístěný přímo na pláži. Nabízíme zde dva odlišné a od sebe oddělené typy ubytování: Na jedné straně resortu máme 40 pokojů Comfort a Superior, které jsou ideální pro rodiny, a na druhé straně je křídlo pouze pro dospělé.

A právě toto křídlo je ideální pro romantickou svatební cestu nebo speciální příležitosti, jak strávit čas jen ve dvou. Nachází se zde 30 pokojů Privilege, restaurace, bar a bazén vyhrazený pro jen pro zde ubytované dospělé.

Svatební obřady se ve Veranda Pointe aux Biches obvykle konají na pláži nebo v zahradách, a pokud jsou klienti ubytováni v křídle pro dospělé, můžeme uspořádat jedinečný svatební obřad také v restauraci s výhledem na moře.

Celá oslava výjimečného dne je koncipována v elegantním, a přitom ležérním stylu, a snoubí plážový a přitom módní nádech, i uvolněný a zároveň živý tón. Zde s námi okusíte tropický ostrovní život v té nejlepší podobě! Představte si jemný písek, horké sluneční paprsky a letní dobrodružství po celý rok.

A jak je to s hotelem Veranda Paul&Virginie? Jaké jsou jeho přednosti?

Dalším velmi romantickým resortem je Veranda Paul&Virginie, který dostal své jméno podle slavné místní legendy – jakési mauricijské verze Romea a Julie!

Tento čtyřhvězdičkový butikový hotel má koncept Adults-Only a nachází se v rybářské vesnici Grand Gaube. Toto místo je velmi specifické právě díky úchvatným výhledům na lagunu a ostrůvky ležící severně od Mauriciu.

Resort má pouze 80 pokojů a všechny s výhledem na moře! Nacházejí se zde dvě restaurace a bary, dva bazény, plně vybavené fitness centrum a wellness lázně. Toto místo na Vás bude působit tak, jako by se zde zastavil čas.

Veranda Paul & Virginie je klidnou a intimní adresou, ideální pro odpočinek v bublině lásky.

Hovořila jste o třech romantických resortech. Jaký je ten třetí a co nabízí?

Mým třetím doporučením je Veranda Palmar Beach Resort na východním pobřeží Mauriciu, které je známé svými písečnými plážemi a krásnými východy slunce. Tento tříhvězdičkový resort má sám o sobě více než 1 km pláže ve vyhledávané oblasti Belle Mare. I zde se nacházejí dvě restaurace a bary, bazén a lázně, a navíc zde najdete i širokou nabídku vodních sportů pro aktivnější hosty.

Resort nabízí fantastický stravovací program All inclusive, který je zárukou 100% dovolené bez stresu! V resortu je pouze 70 pokojů a dle mého je největší předností tohoto romantického místa okouzlující a uvolněná atmosféra. Veranda Palmar Beach Resort má prostě jedinečnou polohu u moře, přitom zde budete cítit obrovský prostor, což je ideální kombinace zejména pro ty hosty, kteří si chtějí vychutnat lagunu a pláž v jejich nejlepším světle.

Co vás jako první napadne při slovech “svatba na Mauriciu”?

Všechny páry, se kterými jsem měla možnost se v hotelech setkat, měly společnou jednu větu: “Splněný sen!”. Páry hledají zážitek, který se děje jen jednou za život, na který jim zůstanou příjemné vzpomínky, až se budou ohlížet zpět za svou životní cestou.

Uvědomila jsem si a naučila se oceňovat, že páry, které si řeknou své ano na Mauriciu, si daly na čas, aby prozkoumaly různé možnosti cestování, naplánovaly si cestu, zorganizovaly pracovní rozvrhy, diskutovaly se svými blízkými… Zkrátka nad svým krokem pečlivě přemýšlely. Možná musely šetřit peníze a učinit další obtížná rozhodnutí, než si rezervovaly svou svatbu na pláži nebo svatební cestu v exotickém ráji. A právě proto je pro mě tak důležité, abych jim jejich sen opravdu splnila!

Jaká místa ideální pro svatebčany nebo páry na líbánkách nabízíte a čím jsou výjimečná?

Většina párů nejvíce oceňuje svatební obřad přímo na pláži, s nohama zabořenýma v bílém písku a s mořem v pozadí. To je také ideální prostředí pro krásné svatební fotografie a video, na které budete vzpomínat celý život. Vždy doporučujeme, aby si páry vybraly barevné květiny na svatební oblouk a květinové aranžmá na stůl pro oddávajícího, protože Mauricius je tropická destinace. Při výzdobě hodně pracujeme s bambusem a zelení.

Některé páry dávají naopak přednost pastelovějším barvám a chtějí formálnější uspořádání. Možnosti jsou neomezené a my vždy dbáme na to, abychom porozuměli očekávání našich klientů a mohli jim poskytnout jen ty nejlepší služby.

Velmi oblíbená jsou také místa a zákoutí v zahradách. Je zde velmi bujná tropická vegetace, květiny a moře jsou na fotografiích vždy zárukou nádherných pohledů. Svatební místo v naší zahradě je lepší volbou v případě, kdy mají nevěsty podpatky, nebo pro klienty, kteří se chtějí trochu schovat před sluncem ve stínu vegetace. Zahrady jsou také lepší v případě více hostů. Tato místa jsou určena pro zábavnější a družnou společnost, je zde uvolněnější atmosféra a jsou ideální pro ty, kdo se chtějí po obřadu občerstvit a dát si něco k snědku.

Pokud někdy mírně mží, protože na Mauriciu nikdy neprší! :-), vždy navrhujeme náhradní místo na terase restaurace nebo na místě chráněném před deštěm, které je stále blízko pláže a odkud je krásný výhled na moře i na pláž.

Jaké místo máte Vy osobně nejraději a proč?

To je velmi těžká otázka, protože je jich hned několik. Za mě určitě Sundowner u pláže Veranda Pointe-aux-Biches, v houpací síti při popíjení rumového koktejlu. Tam si moc ráda vychutnám rozmanité zvuky přírody, zatímco slunce zapadá za obzor.

Stejně tak ale miluji být v infinity bazénu Veranda Paul et Virginie, nic nedělat a jen obdivovat výhled na ostrůvky Gunners Coin, Flat, Round a další ostrovy, zatímco kolem pluje rybář na své malé piroze. Jediné, čemu zde nasloucháte, je vánek ve stromech, ptáci na obloze a jemné šplouchání vln na pobřeží.

Jedinečná je i ranní procházka po pláži a pozorování východu slunce v hotelu Veranda Palmar. V tuto denní dobu je bílá písečná pláž zcela opuštěná a vy máte pocit, že se svět pomalu probouzí do klidu… při procházce po pláži pozorujete malé kraby, kteří vylézají ze svých děr, a cítíte, jak se jemné vlny nesměle dotýkají vašich prstů…

Pro mě jsou tyto chvíle k nezaplacení…

Co mohou páry očekávat od předsvatební schůzky?

Předsvatební schůzku lze uskutečnit v dostatečném předstihu, samozřejmě ještě před příjezdem páru na ostrov. Klienti svatební cestovky YachtWedding ji mají dopředu naplánovanou ve svém harmonogramu a vše podstatné pro svou svatbu a pobyt mají již připraveno.

Na předsvatební schůzce pak společně projdeme všechny požadavky a přání páru, co již mají objednáno a poradím jim, čím je možné jejich svatební zážitek u nás ještě vylepšit a jaké jsou s tím spojené náklady. Například některé květiny jsou k dispozici pouze v určitém ročním období, a ne po celý rok; je třeba finalizovat kadeřníka a vizážistu; zajistit žehlení a žehlicí služby …

Je důležité si uvědomit, že v zájmu zachování intimity svatebního obřadu děláme vždy jen jednu svatbu za den. Stejně tak neorganizujeme svatby v nejrušnějších měsících roku, kdy je hotel plně obsazen, jako jsou Vánoce a Nový rok.

Proč by si páry měly pro svou svatbu a líbánky vybrat právě váš resort?

Právně platná svatba na pláži nebo symbolická svatba či obnova svatebního slibu  v resortu Veranda znamená, že naše páry mohou využít mnoha výhod. Jsou to drobnosti, které ale velmi potěší a přispějí k celkovému hodnocení pobytu. Například při příjezdu klientům YachtWeddingu nabízíme do pokoje láhev sektu a talíř sezónního ovoce. V den svatby zase svatební dort pro čtyři osoby a láhev sektu po obřadu. Po celý den jsem hostům plně k dispozici a postarám se o to, aby vše proběhlo v naprostém pořádku. Dokonce jsme schopni zajistit i dva svědky pro civilní svatbu; nabízíme žehlení svatebního oblečení pro nevěstu i ženicha. V noci po svatbě pak ozdobíme vaši postel speciálními okvětními lístky při svatebním rozloučení a do vašeho pokoje umístíme líbánkové dárky. Pro nevěstu a ženicha je na pláži připravena romantická privátní večeře se set-menu, bez nápojů.

Ale možná nejlepším důvodem, proč si pro svou svatbu vybrat právě naše resorty, je doporučení párů, které u nás svou svatbu zažily. Ráda se s vámi podělím o několik fotografií a ohlasů párů, které u nás již pobývaly.

Pan Alexandr Vrabie a paní Liana Mihaliestu, Veranda Pointe aux Biches
Datum pobytu: listopad 2019
“Výjimečný zážitek a skvělé vzpomínky z našeho svatebního obřadu na pláži! Velmi elegantní hotel, s budovami v tropickém stylu umístěnými v zahradě s bujnou vegetací, vše v příjemném pojetí bosých nohou. Měli jsme štěstí, že jsme dostali krásný pokoj v přízemí, takže jsme mohli vstoupit přímo z něj do úžasné tropické zahrady. Velmi milý a pozorný personál, připravený vyjít vstříc jakémukoli přání. Zvláštní zmínka pro Veronique Boldrini (svatební koordinátor resortu), která na místě perfektně zařídila vše pro náš svatební obřad na pláži, který předčil naše očekávání.”

Co byste chtěli, aby páry ve vašem resortu zažily?

Je tolik věcí, které bych chtěla párům navrhnout! Ale vyberu jen jeden speciální zážitek: V resortu Veranda Pointe aux Biches by páry určitě měly vyzkoušet balíček svatebních masáží pro nevěstu a ženicha, který zahrnuje 60minutovou relaxační masáž svíčkami plus 60minutové individuální ošetření obličeje a manikúru a pedikúru pro nevěstu a ženicha v lázeňské kabině, kterou najdete přímo na pláži s výhledem na lagunu.

V hotelu Veranda Paul & Virginie by si páry měly dopřát soukromou plavbu na palubě našeho katamaránu Deep into the Blue, kde objeví ostrov Bernache a jeho mangrovovou zátoku. Zkrátka zažijí útěk od reality jako Robinson Crusoe… V osvěžujících vodách tohoto zachovalého ostrova se podávají exotické rumové koktejly, na břehu pak připravíme oběd s grilováním, odpoledne si můžete zašnorchlovat bok po boku v mangrovové zátoce… Je to prostě dokonalá aktivita pro pár, která patří k jejich nezapomenutelnému dni.

A v hotelu Veranda Palmar bych si rozhodně nenechala ujít speciální kontinentální snídani při východu slunce na pláži, kterou si můžete vychutnat se sklenkou sektu a za zvuku romantické flétny.

Přesvědčili jsme Vás? Už se sami vidíte na jednom ze tří romantických míst jako stvořených pro Váš svatební den v exotice? Budeme se na vás těšit a jsme si jistí, že nebudete svého rozhodnutí litovat. Resorty Veranda Vám dokáží splnit všechny Vaše sny.

Děkuji Vám za rozhovor a přeji mnoho spokojených párů.

Použité foto: archiv YachtWedding.com a Veranda Hotels

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :