Použité foto: resort Innahura 3*, Maledivy

Na svatebních cestách na Mauriciu, Maledivách, Seychelách, Zanzibaru apod. si určitě nenechte ujít krásné zážitky při šnorchlování na korálových útesech.

Je to jako plavat v akváriu 🙂

Např. ve většině resortů z nabídky svatební cestovky YachtWedding funguje půjčovna vybavení pro šnorchlování, která je pro hosty resortu běžně zdarma.

Kvůli protipandemickým opatřením ale nyní resorty nemohou šnorchlovací výbavu půjčovat, proto si raději přivezte svou masku a šnorchl.

Mít vlastní masku a šnorchl je dobrý nápad už jen proto, že na místě půjčená výbava Vám nemusí dobře držet a dobře těsnit.

Většina námi nabízených resortů nabízí např. 2x denně zdarma výlet loďkou na vybraná místa na korálovém útesu poblíž resortu a je to nejlepší způsob jako poznat život pod hladinou. Protože tam jezdí často, tak ryby jsou už zvyklé se v těchto místech pohybovat a navíc je ještě Vaši průvodci během potápění přikrmují, takže je to opravdu jako plavat v plném akváriu 🙂

Vyberte si z nejširší nabídky svatebních cest u našeho sponzora YachtRomance.

Přejeme vám, aby vaše svatba a svatební cesta v ráji byla přesně taková, jakou jste si vysnili.

Použité foto: resort Innahura 3*, Maledivy

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :