Fotografie: Dall-e

Sametové pláže, tyrkysové moře a nádherné slunečné dny – to vše jsou představy, které se vynoří, když se řekne “Maledivy“.

Tento exotický ráj se stal oblíbeným místem pro svatební cesty, symbolické svatby s obnovou svatebního slibu k výročí svatby a romantiku. Ale jaké je počasí na Maledivách a kdy je nejlepší čas vydat do tohoto ráje?

Kdy jet na Maledivy?

Maledivy mají tropické monzunové podnebí, což znamená, že se můžete těšit na teplé počasí po celý rok. Nicméně, rozlišujeme dvě hlavní sezóny: hlavní a nízkou.

Hlavní sezóna (listopad až duben)

Toto je období, kdy je počasí na Maledivách nejstabilnější. Prší zde jen zřídka, slunce svítí denně a teploty se pohybují kolem 30°C. To je ideální období pro svatební cestu nebo útěk za romantikou.

Nízká sezóna (květen až říjen)

Během této doby můžete očekávat občasný večerní déšť a mírně vyšší vlhkost. Teploty zůstávají vysoké, ale deště obvykle netrvají dlouho a jedná se spíše o příjemné osvěžení.  Přepršky se objevují spíše k večeru. Pokud hledáte klidnější dovolenou a chcete uniknout větším davům, toto období může být pro vás ideální.

Svatba na Maledivách

Pro mnohé páry jsou Maledivy snem, kde mohou spojit svou svatební cestu se symbolickým svatebním obřadem v exotickém ráji. Právně platné svatby cizinců na dovolené zde bohužel nejsou možné. Pro právně platnou svatbu na pláži je ideální např. Mauricius.  Svatební obřad na pláži při západu slunce nebo pod palmovými stromy z nabídky YachtWedding je nezapomenutelným zážitkem.

Nadvodní vilky s privátním bazénem nebo jacuzzi, večeře při svíčkách na pláži a relaxace v lázních jsou jen některé z možností, jak si užít romantickou dovolenou. Nechte se hýčkat a užijte si intimní okamžiky ve vzduchu prosyceném vůní kokosových palem a šuměním oceánu.

Celkově vzato, Maledivy nabízejí po celý rok nádherné počasí pro vaši svatební cestu nebo romantickou dovolenou. Vyberte si období, které nejlépe vyhovuje vašim preferencím, a připravte se na nezapomenutelný pobyt v tomto exotickém ráji. Pro více informací o tom, jak plánovat svatební cestu na Maledivy, se obraťte na svatebního specialistu a zažijte dobrodružství plné lásky na těchto krásných ostrovech.

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :