Použité foto: resort Preskil Island Resort 4* Superior, Mauricius

Ať už budete na vaší svatbě v zahraničí za princeznu nebo mořskou vílu, myslete na všechny drobnosti, které dotvoří váš jedinečný vzhled – od šatů a střevíčků přes make-up až po řetízek kolem kotníku.

Šperky

K nevěstě neodmyslitelně patří i šperky, které volí podle stylu, střihu a barvy svatebních šatů. Taková klasika v barvách stříbrné, zlaté či bílé nikdy nic nepokazí.

Někdy dokonce méně je i více, tzn. drobné jemné šperky mohou udělat větší parádu než veliké blyštivé kreace. Samozřejmě i šperky budete vybírat podle toho, co se k vám osobně hodí a v čem se cítíte dobře.

I když na čančání moc nejste, doporučujeme neopomenout alespoň náušnice, které krásně zarámují tvář. Vybírejte je podle vašeho účesu, výstřihu, zda šaty budou mít rukávy apod. Můžete využít i optických triků – jemné dlouhé náušnice prodlouží vaši labutí šíji stejně jako vyčesané vlasy.

Stejně tak budete volit náhrdelník, který mít nemusíte, ale někdy vám dodá větší jiskru. Proto ani jeho výběr nepodceňujte. Samozřejmě musí ladit s náušnicemi. Pokud chcete mít na ruce prstýnky, hodinky nebo náramek, mějte na paměti, že se bude fotografovat výměna prstýnků, krájení dortu, svatební kytice apod., kde budou vidět.

Hodinky se k nevěstě moc nehodí a spíše je nedoporučujeme, mohly by vašemu dokonalému vzhledu spíše uškodit. Naopak ženichovi hodinky sluší, protože pro muže jsou šperkem.

Můžete ozdobit i své nožky například prstýnky nebo řetízkem kolem kotníku. Mezi poslední módní trendy na svatbě, hlavně na pláži, patří místo střevíčků bosé sandálky či žabky, které nemají podrážku a jsou tvořeny jen řetízky s kamínky nebo pírky, které si navléknete přes prsty. Krásně ozdobí i vaše kotníky.

Závoj

Dříve nosily nevěsty závoj, aby je chránil před zlými duchy, proto bývá tradičně dlouhý tak, aby je celé zahalil. Tento doplněk prošel různými proměnami a módními trendy, a vy si tak dnes můžete vybrat různé délky a styly. Dokonce může být jen symbolický a tak krátký, že ani nezakryje obličej.

Závoj je rozhodně krásným doplňkem, který dodá nevěstě bílou auru a rozzáří tak celý její vzhled. Na svatebních fotografiích vypadá úžasně a přináší i mnoho možností k pózování.

Doplňky do vlasů

Nevěsty často volí různé sponky, spony, tiáry a čelenky. Na některých svatebních místech je ale možné přiobjednat si do vlasů živé květiny. Velmi oblíbenou variantou, která vypadá naprosto skvostně a sluší každé ženě, je čelenka z živých květin.

Dodá vám šmrnc a promění vás v princeznu. Styl se volí podle šatů, účesu a závoje, pokud jej nevěsta má. Vždy ladí se svatební kyticí a ostatními květinami na svatbě.

Jiné doplňky

Pokud to vaše šaty dovolí, možná můžete zkusit rozbít jednobarevnost páskem nebo barevnou stuhou uvázanou kolem pasu. Velmi vhodné jsou pastelové barvy, které ladí se svatební kyticí nebo barvami svatby. Fantazii se meze nekladou a vy si zkrátka můžete vytvořit váš svatební look podle sebe.

Družičky, svědkyně a další dámy

Pro družičky si dovolujeme navrhnout přikoupit malé kytice či tenčí květinové čelenky. Svědkyním a ostatním dámám by zase mohl slušet náramek z živých květin. 

Manikúra

Na fotografiích budou vaše ruce dobře vidět, např. při focení svatební kytice nebo u výměny prstýnků, proto nezapomínejte na manikúru. Zamyslete se nad tím, jaký tvar nehtů a barvu chcete mít. Vhodné jsou spíše pudrové tóny, bílá, bezbarvý lak, kamínky… Vše ale záleží na vás a vašem osobním stylu. Jste-li rebel tělem i duší, můžete i to zakomponovat do svého vzhledu.

Tak či tak platí, že by vaše nehty měly být čisté a upravené, a to jak na rukou, tak i na nohou.  V destinacích je možnost manikúry i pedikúry, ale může tam být omezený výběr nebo tam zrovna frčí něco, co se vám nebude líbit. Proto doporučujeme nechat se upravit ještě doma před odletem.

​Přejeme vám, abyste se na své svatbě v zahraničí cítila úžasně a vypadala naprosto dokonale, přesně podle vašich představ. 

Použité foto: resort Preskil Island Resort 4* Superior, Mauricius

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :