Použité foto: archiv YachtWedding.com a Attitude Hotels

MÁME PRO VÁS SÉRII ROZHOVORŮ S NAŠIMI KOLEGY Z CELÉHO SVĚTA, SE KTERÝMI SE MŮŽETE SETKAT NA VAŠÍ CESTĚ ZA ROMANTICKÝMI ZÁŽITKY. RÁDI BYCHOM VÁM TÍMTO ZPROSTŘEDKOVALI TO, JAK SVOU PRÁCI VNÍMAJÍ LIDÉ, KTEŘÍ SE O VÁS BUDOU STARAT PŘÍMO NA DANÉM MÍSTĚ.

Dnes vám přinášíme rozhovor se Sandhyou, svatební koordinátorkou pětihvězdičkového butikového hotelu Paradise Cove na Mauriciu.

Spolu konzultujeme vše, co se týká svateb v tomto hotelu. Sandhya vždy skvěle pečuje o naše nevěsty a ženichy.

Hotel Paradise Cove velmi dobře známe, byli jsme tam několikrát sami ubytovaní a máme jej moc rádi. Je to butikový hotel, který nenajdete v běžné nabídce cestovních kanceláří, není totiž stvořen pro masovou turistiku. Z rajského Mauricia pro sebe zabral celou jednu zátoku s úžasnou pláží uvnitř. Paradise Cove je skutečným útočištěm klidu na vymazleném místě se špičkovým servisem. Nabídne vám opravdovou romantiku – má méně pokojů, je jen pro dospělé hosty, je intimní a jeho areál je velmi pestrý – najdete v něm rozesetá tzv. hnízdečka lásky pro zastavení ve dvou. Přinese vám skutečné zážitky, kdy místo reprodukované hudby se večer jeho areálem line hudba živá. Dokonce i jeho zahrady s nádhernými květinami jako z filmu Avatar jsou promyšlené do posledního detailu.

Těšili jsme se na osobní setkání se Sandhyou ve stínu palmy s výhledem na tyrkysovou zátoku, což kvůli současné situaci nebylo možné. Spojili jsme se s ní alespoň virtuálně a ukradli si pro sebe, tedy i pro vás, kousek mauricijského slunce.

“V Paradise Cove Boutique Hotelu pracuji posledních 8 let,” začíná své vyprávění Sandhya, “díky svým 30letým pracovním zkušenostem v hotelovém průmyslu a 10 letům změřených na organizaci svateb na Mauriciu i v zahraničí mohu snadno čelit jakékoli výzvě související s pohostinstvím. Ráda organizuji svatby od úplného začátku, od nuly. No a takové svatbě na pláži na Mauriciu se podle mě opravdu nic nevyrovná.”

S nadšením záhy dodává: “Jednou z mých nejoblíbenějších misí při organizování místa konání svatby je osobně dohlédnout na květinovou výzdobu – to svatby od sebe navzájem hodně odlišuje. Zvláště pokud je součástí květinové dekorace plumérie, naše místní a zároveň má nejoblíbenější květina. Její vůně, tvar, barvy … Je tolik nádherná a díky ní je místo svatby ještě romantičtější.”

Také jste se v tuto chvíli přenesli před svatební altánek, který je doslova zaplavený plumériemi rozličných barev? U plumérií je jedinečné také to, že nezáleží na tom, jakou barvu si vyberete, vždycky se pro svatbu v exotice s výhledem na oceán hodí.

Abychom získali lepší představu o svatbě a svatební cestě v hotelu Paradise Cove na Mauriciu, zasypali jsme Sandhyu otázkami, které nám trpělivě zodpověděla. Zajímalo nás, jak vidí takovou svatbu na pláži s bílým pískem a tyrkysovým mořem ten nejpovolanější člověk ze všech.

Co máte na své práci nejraději?

“Nejvíc si užívám ty vzácné okamžiky, kdy během svatebního dne z očí snoubenců doslova tryská vzrušení.”

Jaké to je potkávat všechny ty zamilované páry, které si za pár hodin vymění své sliby?

“Protože v den svatby koordinuji několik věcí najednou, které musí být perfektní, je jasné, že potkat se s nevěstou a ženichem je pro mě tak trochu výzvou. Ale vždy je to velmi obohacující a skutečně se těším z chvil, které spolu můžeme strávit. Mým úkolem je ujistit je, uklidnit a být tu pro ně, protože zpravidla nemají kolem sebe v tak významný den mnoho známých tváří.”

Kde se koná v Paradise Cove svatba a čím je to místo výjimečné?

“V areálu hotelu máme hned několik úžasných svatebních míst, ze kterých si pár může vybrat v souvislosti s tím, co si ve svůj speciální den přeje prožít – např. v písku s výhledem na ostrov Coin de Mire sedícím na oceánu, pod rustikálním altánem v zátoce s výhledem na vodopád apod. Resort se rozprostírá na nádherném místě poloostrova, se snovým výhledem na pět ostrovů severního Mauricia, tyrkysové moře a modrou oblohu.”

Proč by se páry měli rozhodnout pro líbánky v Paradise Cove?

“Paradise Cove si novomanželé na svatební cestě velmi oblíbili pro mnoho různých míst, kdy každé nabízí zcela jinou atmosféru. Více intimity najdou v našich “hnízdečkách lásky” (love nests) s výhledem na zátoku a moře, nebo kolem našeho infinity bazénu s výhledem na severní ostrovy; resort ale disponuje také skvělými společenskými místy, mezi které patří bar Peninsula. Novomanželé jsou po většinu svého pobytu zpravidla jen spolu, ale rádi využijí možnost setkání s dalšími hosty nad koktejlem nebo pivem.”

Čím je hotel Paradise Cove výjimečný?

“Předně místo, na kterém se resort rozprostírá, je zcela unikátní: Paradise Cove Boutique Hotel je jediný hotel na Mauriciu postavený kolem přírodní zátoky a toto jedinečné místo nabízí spoustu soukromí! Jelikož je hotel pouze pro dospělé, panuje v něm zvláštní romantická nálada, ale jak jsem již řekla, má i příjemnou atmosféru pro setkání s lidmi z celého světa. Nabízíme také náš speciální program You & Me Moments, sbírku zážitků a okamžiků ke sdílení ve dvou. Paradise Cove je tvořen místy, což znamená, že naši hosté si vždy najdou to správné místo pro svou momentální náladu: soukromí, klid, ruch, živost, s výhledem na oceán, uprostřed svěží zahrady atd.”

Jaké je vaše oblíbené místo v hotelu a proč?

“I když je těžké vybrat jen jedno, asi bych zvolila terasu poblíž baru Peninsula, která má nádherný výhled na oceán a 3 malé ostrovy: Coin de Mire, Gabriel a Flat. Můžete odtud pozorovat dokonce úžasné západy slunce – a to s příjemným drinkem v ruce!”

Máte nějaký malý zábavný příběh, o který byste se s námi mohla podělit?

“Dosud si vybavuji jednu ze svateb – na svatebním místě už čekali nevěsta a ženich. Najednou mi zatelefonovali ženichovi rodiče a tak jsem jej spěchala informovat o telefonátu. Naklonila jsem se k němu, abych se s ním podělila o novinky. Jenže k mému překvapení mě políbil na tvář v domnění, že jsem mu chtěla poblahopřát. Když se dozvěděl, že jsem za ním přišla kvůli tomu telefonátu, oba se s nevěstou začali strašně smát. Musím říct, že se tomu také směju pokaždé, když si na to vzpomenu.”

Je jasné, že má Sandhya svou práci v hotelu Paradise Cove na Mauriciu, malém tropickém ráji v Indickém oceánu, skutečně ráda. To je jeden ze zásadních důvodů, díky kterému svou práci vždy odvede perfektně a pomůže tak novomanželům vytvořit si nádherné vzpomínky na pohádkovou svatbu v zahraničí. Velmi si vážíme toho, že si na nás Sandhya našla čas a moc se těšíme na osobní setkání!

Prohlédněte si svatební fotografie Edity a Vladimíra, klientů CK YachtWedding, kteří měli svatbu v hotelu Paradise Cove. ​Ve fotogalerii také najdete fotografie hotelu Paradise Cove, abyste si mohli lépe představit, jak je úžasný.

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :