Použité foto: Innahura Maldives Resort 3* Superior, Maledivy

Vybrali jste si vaše vysněné místo na svatbu. Bude to někde v teple, možná u moře, rovnou na pláži. 

Spoustu snoubenců láká nechat svatební obřad až na konec pobytu, aby byli na fotkách pěkně opálení.

To, co se zdá jako výborný a logický nápad, má hned několik „ale“.

Pozor na sluníčko

Vystoupíte z letadla, ovane vás přímořský větřík, slunce vás polechtá svými paprsky a vy se nemůžete dočkat, až si lehnete na pláž či skočíte do moře. Pozor ale, abyste to se sluněním nepřehnali, ať už se chystáte do Středomoří, nebo do exotiky.

Můžete se spálit, protože pleť, i přes krém na opalování s vysokým faktorem, může reagovat velmi citlivě na intenzivní náhlé vystavení slunci. Nejen, že místo do hněda, budete červení, což na svatebních fotografiích bude vidět, ale celkovou pohodu vám může narušit i bolest. Proto hrozí, že si svatbu tolik neužijete a vzpomínky, které si na ni vytvoříte, budou mít hořkosladký nádech.

Alespoň zpočátku pobytu nebuďte na slunci celé hodiny, doporučujeme krém na opalování s faktorem 50 a nezapomínejte ani na pokrývku hlavy či sluneční brýle. 

Také si dejte pozor na nevhodné opálení – např. neopálená ramínka od plavek, pokud budete mít oblečené šaty s velkým výstřihem, odhalenými rameny apod. Na fotkách by doslova svítily.

Nechte si čas na vystavení oddacího listu nebo úkony na úřadu

Zásadním důvodem, proč nenechávat svatbu v zahraničí až ke konci pobytu je to, že každá svatební destinace má jiná úřední pravidla pro registraci manželství a vydání oddacího listu. Snoubenci se často musí dostavit osobně k zápisu na úřad v úřední den a to ještě před svatbou, případně po svatbě k dořešení formalit.

V některých zemích se dokonce liší postup od svatebního místa. Je tomu tak např. v Řecku, kde má každý ostrov trochu jiná pravidla. Na Mauriciu jsou místní úřady připraveny vystavit oddací list tak rychle, že např. svatební cestovka YachtWedding je jej schopná novomanželům obvykle dodat ještě před odletem a potřebuje na to alespoň dva pracovní dny po svatbě.

V exotice, kde YachtWedding nabízí svatby spojené se zájezdy (tzv. svatební zájezdy), za vás tyto termíny automaticky hlídají jejich svatební konzultanti. Pokud si vyberete svatební destinaci ve Středomoří dostupnou autem, vždy si vše s vámi sladí ještě před rezervací svatebního termínu.

Doporučujeme tedy svatební obřad v polovině pobytu. Budete odpočatí z cesty, aklimatizovaní, pěkně opálení a zbytek pobytu si užijete jako manželé. 

Přejeme vám, abyste si na vaši svatbu a líbánky vytvořili nádherné vzpomínky plné lásky a romantiky.

Použité foto: Innahura Maldives Resort 3* Superior, Maledivy

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :