Použité foto: zakoupeno na iStock.com

Uvažujete o svatbě v zahraničí a budete cestovat s dětmi? Podle našich statistik a zkušeností se nejedná o nic výjimečného, protože s dětmi na svou svatbu v zahraničí cestuje téměř polovina párů.

Děti u svatebního obřadu rodičů

Svatba v zahraničí má oproti tradiční svatbě doma řadu výhod. Nejčastější výhodou, kterou novomanželé zmiňují, je volnost a svoboda v tom, jak svůj svatební obřad a celý svatební den pojmete. Děti k svatebnímu obřadu svých rodičů patří a jejich případné projevy rozhodně nebudou nikoho pohoršovat – ba naopak, často podtrhnou autentičnost a mimořádnost chvíle.

To samé platí i pro obřad obnovy svatebního slibu při výročí svatby.

U menších dětí je dobré, když sebou vezmete také prarodiče nebo některou z tet, které děti dobře znají, a které vám s dítětem během cesty a pobytu pomohou a dopřejí vám trochu zaslouženého oddechu.

Cestujete-li s dítětem jen ve dvou, pak pro ty nejmenší děti je možné zajistit službu chůvy, která vám dítě během obřadu přímo na místě pohlídá. Např. svatební agentura YachtWedding má školené a certifikované chůvy v nabídce u většiny svatebních destinací.

Pokud se Vaše dítě bude svatebního obřadu přímo účastnit, tak je dobré jej na to předem připravit a vysvětlit mu, co jej čeká a jak důležitá situace to pro vás všechny bude. Dítě může mít u obřadu svou roli a pomoci s dekorací nějakým prvkem, který samo předem připraví a vy předáte svatebnímu koordinátorovi pro zapracování k dekoraci.

Svatba v zahraničí je krásným a přesahujícím zážitkem nejen pro vás dva, ale i pro vaše dítě, které je vaší součástí a o to intenzivněji vše vnímá.

Použité foto: zakoupeno na iStock.com

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :