Použité foto: LUX* Grand Gaube Mauritius 5*, Mauricius a archiv YachtWedding.com

Svatební kytice má odrážet nejen styl vaší svatby v zahraničí, ale má také vyjadřovat vaši osobnost. Na svatbě u moře se nemusíte bát jednobarevných svatebních kytic, ale ani zářivých barevných variant. 

Většinou se počítá s tím, že nevěsta bude v bílém, a protože ponese svatební kytici ona, barvy svatby by měly být v souladu s jejími šaty.

To znamená, že v rámci určité estetičnosti doporučujeme zachovat pravidlo maximálně tří dominantních barev, kdy budete k bílé vybírat jednu či dvě barvy, klidně v různých odstínech, a zeleň. To lze doplnit jemně i drobnými květy v další barvě. 

Pravidlo tří ale neplatí u kytic, které mají vypadat jako čerstvě natrhané nebo u kytic, které mají být divoké jako nevěsta sama. 

Nevěsty si nejčastěji na svatbě u moře přejí elegantní bílé či krémové kytice nebo kytice doladěné růžovou, meruňkovou či fialovou barvou. 

Pro získání určité dramatičnosti můžete využít tzv. color blockingu a vytvořit tak pro svou svatbu na pláži pestrobarevnou variaci. K tomu lze použít tzv. barevné schéma, jehož protilehlé barvy se vzájemně doplňují (modrá + oranžová, červená + zelená, žlutá + fialová).

V případě, že na sobě bude mít nevěsta barevné šaty, je zapotřebí vybírat svatební kytici o to důkladněji. Například k šatům v královské modré barvě se bude hodit nejen bílá, ale také oranžová kytice, nebo můžete zvolit různé odstíny modré či naopak extravagantní pugét v několika barvách od lila, červenou až po žlutou.

Pokud chcete na své svatbě v zahraničí kytici jednobarevnou se zelení můžete si vybrat z jednoho nebo více odstínů dané barvy.

Pokud budete vybírat kytici podle fotografií na internetu, věnujte pozornost tomu, zda náhodou nebyl použit nějaký filtr, tehdy se skutečná barva květin může lišit. Hlavně v případě, že najdete nějakou květinu v barvě, kterou jste nikdy neviděla. Buď se jedná o umělou květinu nebo v takové barvě vůbec neexistuje.

Ohledně barvy se můžete řídit i svatebním místem, a tak si na svatbě v Řecku dopřát třeba bílo-modrou, na svatbě v Itálii romantickou růžovo nebo červeno-bílou, na svatbě v Chorvatsku tyrkysovou kombinaci, no a na svatbě na pláži na Zanzibaru například tropickou v barvě západu slunce nad oceánem.

Obecně je dobré, aby měla kytice určitou hloubku a texturu, které dodají vašemu vzhledu dramatičnost. Ta se tvoří pomocí zeleně, druhem květin či jiného odstínu barvy nebo rovnou použitím několika barev. 

Nebojte se dodat vaší svatbě na pláži barevnost a vytvořit si tak svůj vlastní styl nebo ukázat svou osobitost či příběh. 

Přejeme vám, aby vaše svatba v zahraničí byla domalována květinami v barvách, které vám připomenou štěstí a lásku toho dne vždy, když je uvidíte. 

Použité foto: LUX* Grand Gaube Mauritius 5*, Mauricius

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :