Použité foto: hotel Veranda Pointe Aux Biches Hotel Mauritius 4*, Mauricius a archiv YachtWedding

Svatba v zahraničí, to jsou úžasné sexy zážitky, které vás budou provázet po celý život. Mezi mnoha výhodami najdete i jednu, která je naprosto jedinečná ve svatebním světě.

Zatímco české nebo slovenské svatby jsou v režii zpravidla jen nevěsty, případně celého jejího příbuzenstva, svatby v zahraničí rádi zařizují také ženichové. Neztratí se totiž mezi všemi těmi hosty, zasedacím pořádkem, květinami, dekoracemi atd.

Z tohoto pohledu je svatba v zahraničí naprosto pohodovou záležitostí. Nic takového totiž řešit nemusíte, pokud ovšem nechcete.

Například ve svatební cestovce YachtWedding se čím dále častěji se setkávají právě s budoucími ženichy, kteří přebírají iniciativu při zařizování svatby v zahraničí. Nejen, že je to baví, ale dodá jim to i pocit, že plní své královně sen o nádherné pohodové a naprosto romantické svatbě.

Proto ani výběr vhodné svatební destinace či dokonce zařizování kadeřnice pro snoubenku nemusí být vůbec doménou jen žen, od kterých se to spíše očekává, ale klidně i mužů.

Zatímco svatba doma se točí hlavně kolem nevěsty, ženich, ač na ní hraje jednu ze dvou hlavních rolí, je spíše v ústraní. Svatba v zahraničí je jiná. Nejen, že odpadají pro někoho obvyklé a stresující součásti svatby, ale ženich a nevěsta jsou si na ni zcela rovni, protože se klade důraz na něco jiného.

Ženich se u přípravy svatby v zahraničí může doslova vyřádit – plánování letů, výběr hotelů, výlety a různé aktivity. U svatebního obřadu na pláži pak ženich může projevit svou osobnost a nemusí se vázat žádnými konvencemi, do kterých by jej jinak šněrovaly v roli panáka domácí svatby na zámečku.

Nejdůležitější ze všeho jste vy dva, kdy prožíváte intimní a romantické chvíle, vytváříte si zážitky a vzpomínky, kterých se účastníte stejnou měrou. Vy dva odjíždíte pryč od všeho ruchu a stresu, abyste si užili sami sebe, abyste byli spolu. I když s sebou berete své děti nebo několik nejbližších, koncept svatby v zahraničí přináší zcela jiný rozměr takové důležité životní události.

Zatímco svatba v Česku nebo na Slovensku může ženicha děsit a raději se nezapojuje do žádných příprav, svatba v zahraničí mu poskytuje možnost realizovat se a klidně ji i celou zařídit.

Představte si, jak se asi bude cítit ženich, který pro svou nevěstu připravil něco tak úžasného. No jedině jako frajer a borec. Svatba v zahraničí má svou logickou posloupnost a pokud se svěříte do rukou zkušených profesionálů jako jsou např. v YachtWeddingu, ze strany snoubenců vyžaduje jen malou součinnost při jejím zařizování.

Všem ženichům přejeme, aby jejich nevěsty byly spokojené a šťastné. A všem nevěstám přejeme, aby jejich ženichové zažili na svatbě v zahraničí pohodu.

Použité foto: hotel Veranda Pointe Aux Biches Hotel Mauritius 4*, Mauricius

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :