Použité foto: archiv YachtWedding.com

Jste věřící a toužíte po církevní svatbě v zahraničí?

Máme pro vás možnost mít církevní svatbu v Římě, v samotném centru katolické víry, které vás uchvátí svou atmosférou.

Najdete tam výjimečné chrámy a kostely, které vás doslova zvou k tomu, abyste si tam řekli své vytoužené „ano“. 

Věděli jste, že Řím má lásku dokonce přímo ve svém názvu?

Když jeho italský název Roma přečtete naopak, vyjde vám Amor, tedy láska. ​:-)

Církevní obřad v Římě ve vašem jazyce

Např. svatební agentura YachtWedding má v Římě své české a slovenské oddávající kněze, což je veliká výhoda. Obřad je mnohem osobnější, protože k vám kněz hovoří přímo a ne skrze tlumočníka.

YachtWedding dokonce dokáže zajistit to, že vás na vaší svatbě v Římě bude oddávat váš pan farář, pokud se s ním na tom domluvíte. Na všech svatbách agentury YachtWedding, včetně církevních, jsou vám vždy k dispozici zkušení svatební koordinátoři hovořící česky či slovensky.

Církevní svatba v Římě je rovnou také právně platná. Více informací o církevní svatbě v zahraničí najdete zde.

V nabídce pro Vaši církevní sňatek v Římě naleznete chrámy, které jsou jedinečné, opředené historií, a snoubí se v nich úchvatná atmosféra s architekturou a uměleckými díly. Těmi nejoblíbenějšími jsou Bazilika Santa Maria in Aracoeli, chrám Santa Constanza a San Bartolomeo.

Svatba v Římě v bazilice Santa Maria in Aracoeli

Bazilika Panny Marie u Nebeského oltáře se nachází přímo na Kapitolu, v samotném srdci Říma. Vstupuje se do ní dlouhým monumentálním schodištěm, které poslouží také jako jedinečná kulisa ke svatebnímu fotografování.

Zdobnému interiéru vévodí starobylé sloupy, kdy každý z nich je odlišný a nádherný dřevěný strop. Najdete tam mnoho uměleckých děl. 

Svatba v Římě v chrámu Santa Constanza

Chrám Santa Constanza je vhodný pro páry, které touží po církevní svatbě v Římě, ale mimo rušné centrum města. Byl postaven ve 4. století a jeho podoba zůstala velmi dobře zachována v čase, díky čemuž v něm můžete obdivovat umění raného křesťanství.

Velmi krásným prvkem je sloupoví, které rozděluje prostor na dva kruhy, vnější a vnitřní, a rozehrává v kostele hru světla a stínů. Jeho půdorys je kruhový, což umožňuje hostům sedět kolem snoubenců a tak se přímo účastnit na jejich velké události.

Následné svatební fotografování může probíhat u světoznámých památek, např. u Kolosea či Fora Romana, protože se oba chrámy nacházejí v jejich blízkosti.

Pokud byste rádi prožili kouzlo svatby v zahraničí v kostele, ale církevní obřad není to pravé pro vás, můžete mít svou právně platnou svatbu v odsvěceném chrámě, jako je například svatba v Římě ve Vignola Mattei.

Přejeme vám, aby váš církevní sňatek v Římě pro vás byl velmi výjimečným duchovním zážitkem a splněným snem o svatbě v zahraničí.

Použité foto: archiv YachtWedding.com

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :