Použité foto: sleep-n-fly.com, Emirates, Qatar Airways

Pokud jste pro svou svatbu nebo svatební cestu v exotickém ráji využili nabídku letů Emirates nebo Qatar Airways s přestupem v Dubaji, nebo Doha, pak Vám doporučujeme následující tipy pro zpříjemnění cesty:

1. tip: Lehátka na terminálu

Čekání na letišti v Dubaji nebo Doha si můžete zpříjemnit na lehátkách (viz fotogalerie), které jsou na terminálu k dispozici zdarma.

Je velmi pravděpodobné, že tato lehátka budou plně obsazena – jste ale na frekventovaném mezinárodním letišti, takže stačí cca 10-15minut počkat a některé lehátko se určitě uvolní.

Trpělivost zde nese růže a větší pohodlí při čekání 🙂

2. tip: Minihotel Sleep’n’Fly

Na letišti v Dubaji a Doha, se přímo na terminálu a pár metrů od vstupu do letadla nachází malý hotel Sleep’n’Fly, kde si za rozumný peníz můžete zakoupit pobyt po hodinách (minimum jsou dvě hodiny).

K dispozici jsou tzv. sleeping pods (vajíčka), která jsou pro jednoho, nebo pokoje pro dva či s přistýlkou pro dítě.

Tento mini-hotel je pár metrů od Vaší brány se vstupem do letadla, takže se nemusíte bát žádných komplikací a časových prodlev.

Doporučujeme zde rezervace s dostatečným časovým předstihem, protože míst zde není mnoho a mohou mít plno. Je to velmi příjemné osvěžení, které sami rádi při svých cestách na Mauricius, Maledivy či Seychely využíváme.

Rezervaci si zajistíte snadno online, potřebujete k tomu platební kartu a letenky, protože do formuláře budete zadávat čísla letů a přílet/odlet.

Více informací a možnost rezervace naleznete na https://sleep-n-fly.com/

3. tip: Stop-over v Dubaji nebo Doha

Je pro Vás let do exotického ráje dlouhý? Není problém, ideální řešení je stop-over v Dubaji nebo Doha např. na jednu nebo dvě noci.

Cestu si rozdělíte na dvě části, odpočinete si a užijete si Dubaje, která má hodně co nabídnout.

Ať už si na své cestě do exotické ráje zvolíte při přestávce v Dubaji nebo Doha lehátko, mini-hotel Sleep’n’fly nebo stop-over, tak si hlavně nezapomeňte nařídit budík nebo raději budíky dva, ať svůj let do ráje nezaspíte 🙂

Použité foto: sleep-n-fly.com, Emirates, Qatar Airways

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :