Použité foto: resort Lux* South Aru Atoll 5*, Maledivy

Zima u nás je nekonečná, šedivá a studená. 

Sníte o svatební cestě na pláži, o tom, že utečete aspoň na chvilku do ráje, kde jsou bílé písečné pláže, nebe je modré a moře krásně teplé. K tomu drink a jen vy dva.

Jenže v současné době pandemie nevíte, co si vybrat a kam odjet. Prioritou je vyhnout se velkým letoviskům a hotelům se stovkami hostů. Dá se v tom vyznat? Máme pro Vás dobré zprávy a vzkazujeme: berte to selským rozumem.

Existují totiž destinace, které sama příroda stvořila k tomu, abyste se nemuseli o svůj kousek ráje na svatební cestě nebo romantickém pobytu dělit s mnoha dalšími lidmi.

Nebudeme se tu zabývat jednotlivými pokyny pro cestování, protože ty se neustále mění, proto se vždy nechte informovat k aktuální situaci. Ale poradili jsme se za vás s týmem CK YachtWedding, na jaká hlediska a destinace se zaměřit, když chceme vyrazit do tepla za romantikou nebo na svatební cestu v zimě.

Tak se na to pojďme podívat.

1. Svatební cesta v exotickém ráji bez davů

Některé destinace jsou přímo ze své podstaty malým soukromým tropický rájem. Taková svatební cesta v zimě na Maledivách vám jej nabídne se vším všudy.

Maledivy se totiž rozprostírají na bezpočtu ostrůvků, kdy mnohdy jeden hostí pouze jeden resort.

Navíc některé mají vlastní “opuštěné” ostrůvky, na kterých vám rádi připraví zcela soukromý zážitek, ať už romantický piknik ve dvou nebo svatbu na pláži snů.

Také svatební cesta na Zanzibaru je v zimě velmi oblíbená a pokud si vyberete pro svůj pobyt menší hotel, vyhnete se davům a přeplněné pláži.

Možná byste v zimě raději vyrazili někam blíž. Pro romantický pobyt nebo svatební cestu na pláži, kam nemusíte moc dlouho cestovat, jsou skvělé Emiráty a Omán.

Zde doporučujeme butikové hotely u moře, odkud budete moci vyrazit za romantikou třeba do pouště, kde se rozhodně s mnoha lidmi nepotkáte.

2. Na velikosti záleží a to obzvlášť na svatební cestě 😉

Vybrat jen destinaci pro vaši svatební cestu v zimě ale nestačí. Potřebujete také trefit resort, který vám nabídne přesně to, po čem toužíte a nebude až moc velký co do počtu pokojů.

Abyste si užili více soukromí, doporučujeme vždy menší resorty nebo butikové hotely, které jsou nejen pro zimní romantické pobyty a svatební cesty naprosto skvělé.

Když se ubytujete v malém luxusním hotýlku na pláži s pár privátními vilkami například na svatební cestě na Zanzibaru, získáte jedinečný zážitek i soukromí.

Zanzibar je také skvělou destinací pro podnikání výletů a dobrodružnou svatební cestu. 

Navíc CK YachtWedding má exkluzivně pro své klienty jako dárek romantické focení na pláži na Zanzibaru zdarma. Odnesete si tak úžasnou vzpomínku na svou svatební cestu na pláži. 

Pravý opak najdete například v resortových městech Karibiku, který je lákadlem pro spousty turistů hlavně z Ameriky, na které se primárně zaměřuje.

Například v Dominikánské republice budovy nesmí být vyšší než palmy a tak se resorty zpravidla rozprostírají na velkém území směrem do vnitrozemí.

I když se to nezdá, jsou tam stovky a tisíce pokojů pro hosty a stejně tak pro personál. A tak ta krásná pláž z katalogu může být zcela přeplněná.

Pro romantické pobyty a svatební cesty na pláži spíše nedoporučujeme ani takové turistické destinace, jako je Kuba nebo Cancún v Mexiku, který je hodně komerční. Samozřejmě vždy záleží na volbě resortu.

3. Kategorie ubytování hraje také na svatební cestě na pláži svou roli

Asi je jasné, že pro romantické pobyty a svatební cestu na pláži doporučujeme spíše ubytování v soukromí, které vám nabídnou obzvláště vilky.

Na svatební cestě na Maledivách je téměř samozřejmostí, že budete ubytováni ve vilkách na pláži nebo v nadvodních vilkách sedících v oceánu.

Věděli jste ale, že si soukromé vilky můžete vybrat také pro svou svatební cestu na Zanzibaru, Mauriciu a na Seychelách? Mívají své vlastní patio, zahradu nebo dvorek s bazénem a houpací sítí, což romantice doslova nahrává.

4. Když na svatební cestě na pláži vůbec nikam nemusíte

V mnoha resortech můžete mít k dispozici osobního komorníka. Jeho služby dostanete automaticky k danému typu ubytování nebo si jej můžete doobjednat zvlášť.

Pokud nebudete chtít vystrčit z vašeho pokoje nebo vilky nos, díky službám osobního komorníka můžete zažít na vaší svatební cestě v zimě dokonalou izolaci od ostatních.

Může vám dokonce přinést i jídlo na pokoj, což jistě oceníte například na vaší svatební cestě na Mauriciu nebo na Seychelách, kdy si budete moci vychutnat večeři na své soukromé terase s výhledem na oceán.

5. Privátní transfery dodají vaší svatební cestě v exotice pohodlí

Představte si, že jedete na svou vysněnou právně platnou svatbu a svatební cestu na Mauricius, který je celoroční destinací. Vystoupíte z letadla a těšíte se na svůj hotelový pokoj, abyste se po cestě osvěžili a mohli konečně hupsnout do tyrkysové laguny. Nastoupíte do rozvážkového autobusu, který je plný lidí.

Jenže ne všichni jedou zrovna do toho vašeho hotelu a vy zjistíte, že před sebou máte další dvě hodiny vystupování, hledání zavazadel a odskakování si na toaletu.

Toto se vám naštěstí s CK YachtWedding nestane. Privátní vůz vás za pár minut pohodlně dopraví do hotelu, abyste si mohli užívat svou svatební cestu na Mauriciu plnými doušky.

Také na svatební cestě na Zanzibaru nebo v Emirátech je privátní vůz samozřejmostí.

Jak to ale je, když se potřebujete přepravit z hlavního ostrova na ten svůj na svatební cestě na Seychelách nebo Maledivách?

Pro cestu do svého resortu na svatební cestě na Maledivách využijete nízkokapacitní rychloloď nebo hydroplán a pokud chcete zažít něco speciálního, můžete využít pro svou přepravu na svatební cestě na Seychelách například helikoptéru.

6. Osobní schůzky s delegátem na svatební cestě snů, během kterých vám nebude dýchat na záda celý zájezd

Privátní schůzka s delegátem, při které nebudete sedět s ostatními účastníky zájezdu v lobby, dodá vaší svatební cestě například na Mauriciu nebo na Zanzibaru zcela jiný rozměr. Je to osobnější.

Doporučujeme, abyste se při plánování svého romantického pobytu a svatební cesty v zimě obrátili na specialistu na romantiku v zahraničí, který vám rozumí a chápe vaše představy a očekávání.

Přejeme vám, aby vaše svatební cesta v zimě byla nádherná a naplnila váš vztah sluncem a zážitky, na které budete s láskou vzpomínat celý život.

Použité foto: resort Lux* South Aru Atoll 5*, Maledivy

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :