Použité foto: resort Sun Siyam Vilu Reef 5*, Maledivy

Zima je v lednu u nás v plném proudu. Možná to také znáte, stojíte u okna, pozorujete šedivou oblohu, která zahalila do melancholické nálady celý váš svět. Říkáte si, že byste nejraději odjeli někam za exotickým teplem, krásnými plážemi, mořem a novými romantickými zážitky.

Existuje spousta úžasných destinací, které vám nabídnou na svatební cestu v lednu dokonalé podmínky.

Nemusíte tak čekat až na naše léto a můžete odjet třeba rovnou po Vánocích a oslavit společně Nový rok trochu netradičně. ​

Svatební cesta v exotickém ráj Indického oceánu v lednu

V lednu si můžete užít pravý tropický ráj na svatební cestě na Mauriciu. Své líbánky můžete rovnou spojit i s právně platnou svatbou na pláži.

Mauricius vyniká špičkovou pohostinností a luxusními resorty, kde na vás čekají příjemné benefity pro novomanžele a manžele na svatební cestě. Nevěsta má dokonce ve vybraných hotelech pobyt zdarma.

Pokud by vám snad nestačily krásy Mauricia, můžete třeba po právně platné svatbě vyrazit na svou dobrodružnou svatební cestu na Reunion nebo za rybářskými zážitky na ostrůvek Rodrigues.

V Indickém oceánu ještě zůstaneme a vydáme se do Tanzánie na lednovou svatební cestu na Zanzibar (neboli Unguja). Ten je vhodnou destinací pro ty, kteří rádi cestují do exkluzivních resortů bez náporu turistů.

Najdete tam nejen nádherné pláže s bílým pískem lemované palmami a tyrkysovými vodami oceánu, ale také bohatý podmořský život, který se vám odhalí při šnorchlování nebo při významných odlivech v některých částech ostrova.

Pokud se chcete vyhnout velkým odlivům a přílivům, doporučujeme oblast Nungwi, kde je rozdíl mezi přílivem a odlivem nejméně znatelný.

Velkou výhodou je na Zanzibaru i to, že díky časovému posunu jen dvě hodiny nebudete na svatební cestě na Zanzibaru trpět pásmovou nemocí.

Navíc CK YachtWedding má exkluzivně pro své klienty jako dárek romantické focení na pláži na Zanzibaru zdarma. Odnesete si tak úžasnou vzpomínku na svou svatební cestu v lednu. 

Destinacemi pro netradiční líbánky, které můžete spojit se safari, jsou Mosambik nebo Keňa.

Skvělým místem pro svatební cestu v lednu jsou také Maledivy. Ty jsou tvořeny bezpočtem ostrovů a ostrůvků, které jsou roztroušené jako perly přetrženého náhrdelníku v Indickém oceánu.

Na Maledivách je úžasné to, že jeden ostrůvek mnohdy hostí pouze jeden resort, takže se o svůj kousek ráje skoro s nikým nedělíte. Díky svým plážím Maledivy patří mezi top destinace pro svatební cestu na pláži na světě. Jistě je znáte prostřednictvím krásných fotografií s nadmořskými vilkami na kůlech, z kterých si můžete skočit přímo do tyrkysového oceánu. Málokdo ale ví, že na Maledivách najdete i plážové vilky se vstupem přímo na pláž s jemným pískem.

Pokud si nemůžete díky vašemu rozpočtu dovolit ubytování v nadmořských vilkách, ale toužíte po nich, máme pro vás řešení. CK YachtWedding vám dokáže splnit váš sen a zařídit kombinaci ubytování.

Své líbánky na Maledivách můžete korunovat symbolickým svatebním obřadem.

Chcete-li raději svatební cestu na pláži v lednu spojit s mnoha výlety, vydejte se na Srí Lanku, kterou rozhodně doporučujeme v kombinaci s Maledivami.

Pokud toužíte po právně platné svatbě v exotice, můžete ji v lednu zažít na Mauriciu nebo na Seychelách, jejichž pláže jsou neméně úžasné jako ty na Maledivách. Rovnou tak svou svatbu u moře spojíte se svatební cestou na pláži.

Pro vaši svatební cestu na Seychelách je zapotřebí dobře vybírat resort. Hlavní ostrov Seychel Mahé je více komerční než další oblíbené ostrovy, jako například ostrovy Praslin a La Digue.

Svatební cesta v lednu v Karibiku

V lednu můžete na svou svatební cestu v exotice vyrazit také do Karibiku, kde si zajisté vyberete mezi nádhernými ostrovy se zvučnými jmény, jako jsou Kuba, Portoriko, Martinik, Kajmanské ostrovy atd., kdy každý má svou jedinečnou atmosféru.

Pokud chcete zažít něco luxusnějšího, zamiřte na Jamajku, na černé pláže Svaté Lucie nebo rovnou do Dominikánské republiky.

Také Mexiko je skvělou líbánkovou destinací s krásnými plážemi, ale doporučujeme vyhnout se rušnému Cancúnu.

Kam dál na svatební cestu v lednu?

Za zmínku jistě stojí blízký exotický Omán a Spojené arabské emiráty se špičkovými hotely, kde zažijete skvělou svatební cestu na pláži, kterou můžete okořenit romantickým výletem do pouště. Mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace v Emirátech patří Abu Dhabi, Fujairah nebo Ras al Khaimah.

Pokud Vás lákají destinace, které jsou spíše mimo hlavní sezonu, ale i tak v lednu vhodné ke svatební cestě, vydejte se na Bali, které má zrovna nízkou sezonu. Pobyt je v lednu levnější kvůli možnosti dešťů a proto raději doporučujeme cestovat v hlavní sezóně od června do října.

Velmi vyhledávanou destinací na běžnou dovolenou je Thajsko, které má v lednu hlavní sezonu. Na cestě za romantikou je třeba dobře vybírat resort kvůli kvalitě. Thajsko je vhodné pro páry, které rády poznávají nová místa a exotické ostrovy, protože během vaší svatební cesty jich můžete navštívit hned několik. Mezi ty nejoblíbenější patří Krabi, Phi Phi nebo Koh Samui.

Jaro v lednu

Chcete-li si raději užít v lednu svatební cestu bez horkého počasí, budou pro vás jako stvořené Kanárské ostrovy, kde je v tomto období spíše jaro. Stejně tak Kapverdy, které jsou v lednu také jarní, a kde na vás čekají luxusní hotely a výlety, na kterých si můžete užít dobrodružnou romantiku s poznáváním nových míst.

Nesmíme zapomenout ani na Bahamy, které svými širokými plážemi lákají ke svatební cestě i v lednu, kdy se teploty průměrně pohybují kolem příjemných 25 C, takže si svou dovolenou můžete užít nejen na pláži, ale i aktivně a nebude vám horko.

Čemu se v lednu vyhnout

Fidži i Francouzskou Polynésii s legendárním Bora Bora pro svatební cestu v lednu nedoporučujeme, raději si ještě nějaký ten měsíc počkejte.

Itálie v lednu

Pokud se vám nechce moc daleko, doporučujeme vydat se v lednu na líbánky do Itálie, která má své kouzlo i v zimě.

Itálie je dokonalou destinací pro právně platnou svatbu kdykoliv během roku a tak se můžete vzít na hradě u Lago di Garda nebo v Benátkách.

Svou právně platnou svatbu v Itálii můžete spojit se svatební cestou s poznáváním památek nebo se svatební cestou na lyžích.

Svatební cesta v lednu na lodi

Pokud vás nelákají resorty a letoviska, můžete vyplout na svatební cestu na jachtě, v lednu třeba na Martinik a Britské panenské ostrovy v Karibiku s mnoha zátokami, opuštěnými plážemi a tyrkysovým mořem.

Začněte plánovat s předstihem

Doporučujeme začít plánovat vaši svatební cestu v lednu co nejdříve a nespoléhat na last minute. Obecně platí, že čím dříve si své líbánky v exotice zarezervujete, tím budete mít větší výběr z těch nejlepších resortů a kategorií ubytování za nejvýhodnější ceny.

Měsíc před odletem jsou ceny vyšší a budete se pravděpodobně muset spokojit s něčím jiným, než jste si vysnili.

Pokud byste rádi svou svatební cestu spojili i s právně platnou svatbou v zahraničí, doporučujeme svatbu začít plánovat s předstihem alespoň tří měsíců kvůli dokumentům a vašemu pohodlí. Symbolický obřad na krásném místě v zahraničí, ať už ve formě svatby, obnovy slibů či jiné oslavy lásky, dokážeme zařídit i během několika dnů.

Samozřejmě počasí neovlivníme, ale pokud cestujete do destinací v hlavní sezóně, je jeho nepřízeň ojedinělá.

Přejeme vám, aby vaše svatební cesta v lednu byla jedním z nejkrásnějších zážitků vašeho společného života.

Použité foto: resort Sun Siyam Vilu Reef 5*, Maledivy

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :