Použité foto: archiv YachtWedding.com

Září je předzvěstí podzimu, ale v mnoha destinacích si ho užijete, jako by bylo léto.

Kam za teplem v září

​Nejblíže v září je samozřejmě svatební cesta ve Středomoří – v Řecku je sezóna až do října, na Sardínii také, dále ve Španělsku a na Kanárských ostrovech. Pokud chcete menší klidné resorty na svatební cestu, zaměřte se právě na Sardínii, nebo resorty pouze pro dospělé v Řecku. Je jich tu čím dál více.

Svatební cesta v září na Kapverdách

V září se můžete vydat na svatební cestu na Kapverdy, je to velmi pohodlně dostupná exotika, vzdálená pouze 6 hodin letu. Čekají vás tu letní teploty, široké písečné pláže a velké komfortní all inclusive resorty, některé také se zázemím „dva v jednom“.

Svatební cesta v září v Emirátech

Blízko jsou také Emiráty, a pokud váháte, který na svatební cestu vybrat, pak Ras al Khaimah nebo Fujairah vás určitě nezklamou. Dubaj a Abu Dhabi doporučujeme na nákupy a výlet do fantastického světa luxusu. Také si v Dubaji můžete udělat „stop-over“, přestávku při cestě do vzdálenější exotiky.

Svatební cesta v září na Mauriciu

Září je oblíbený měsíc pro svatební cesty na Mauricius. Na Mauriciu již skončila místní “zima” a teploty opět pomalu začínají stoupat ke 30 stupňům v hlavní sezóně.

V září na Mauriciu stále doporučujeme zejména chráněnou část na západě a severu. Ke konci měsíce už se počasí stabilizuje a od října je oficiálně nová vysoká sezóna. S tím souvisí i obliba září – je to měsíc s nízkou cenovou sezónou. K tomu vždy dostanete největší slevy a benefity pro novomanžele! Protože jen na Mauriciu může mít nevěsta dokonce 100% slevu na pobyt.

Svatební cesta v září na Maledivách nebo Seychelách

V září se na svatební cestu můžete vydat i na Maledivy nebo Seychely. Hlavní ostrov Mahé na Seychelách nabízí velké pohodlné resorty a krásné pláže, je jen trochu více komerční. Vybírejte i mezi vzdálenějšími ostrovy, jako je Silhouette, Praslin, La Digue apod.

Nevíte, jestli na svatební cestu na Maledivy, nebo Seychely? Obojí je velmi luxusní a obojí zdobí nádherné pláže. Záleží na tom, co hledáte – je to nadvodní vila, all inclusive a relaxace na pláži? Pak si vyberte Maledivy.

Nebo chcete větší ostrůvek (ty maledivské obejdete obvykle za pár minut), lákají vás výlety do přírodních rezervací a pestřejší příroda i aktivity? A nevadí vám, že nemáte all inclusive? Pak je pro Vás svatební cesta na Seychelách to pravé.

Svatební cesta v září na Zanzibaru a v Mosambiku

V Indickém oceánu má sezónu také Zanzibar v Tanzánii a Mosambik. Je to blízko, časový posun jen 2 hodiny, není třeba očkování a čekají Vás tu krásné pláže a atraktivní program s výlety. Na Zanzibaru jsou výrazné odlivy, nejslabší jsou na severu ostrova, kde jsou nejluxusnější resorty.

Svatební cesta v září na Bali

V září je sezóna v Indonésii a svou svatební cestu na Bali navíc budete mít za nižší cenu než v červenci a srpnu, kdy sezóna vrcholí. Bali využijte nejen na pláže, potápění a šnorchlování, ale také výlety po ostrově. Ty nabízíme v ceně, pro Vaše krásné zážitky na Bali.

Svatební cesta v září na Srí Lance

Poznávací svatební cestu si můžete naplánovat také na Srí Lance, ovšem pouze na východním pobřeží. To není z historických důvodů zatím tak rozvinuté a výběr kvalitních resortů je menší, proto spíše doporučujeme počkat na prosinec a západní pobřeží. Pokud ale nemůžete změnit termín, spojte cestu na východní pobřeží s poznáváním Srí Lanky. Budete mít o krásné zážitky navíc.

Září nepřeje Thajsku, pokud nejste milovníci období dešťů. Raději si počkejte na konec listopadu.

Kam dále na svatební cestu v září?

Lákavá je vzdálenější exotika Fidži a Francouzské Polynésie. V obou případech Vás čeká luxusní romantická svatební cesta, obzvlášť pokud se ubytujete mimo hlavní ostrovy Tahiti (Polynésie) a Viti Levu a Vanua Levu (Fidži). Pokud se vydáte tak daleko, naplánujte si na svatební cestu alespoň dva týdny, ať cesta stojí za to. Francouzskou Polynésii si můžete také proplout na jachtě, nabízíme k pronájmu privátní jachty nebo novomanželské kajuty na velmi pohodlných katamaránech s plnou penzí. Každý den uvidíte nový kousek exotického ráje.

V září pak stále nedoporučujeme Karibik. Je sezóna hurikánů a deště, počasí není příjemné. Počkejte si na své karibské slunce raději do listopadu.

Svatební cestu za nízkou cenu nemusíte nutně řešit cestou mimo sezónu. Jednak můžete využít naše slevy a benefity pro novomanžele, jednak při plánování svatební cesty s předstihem můžete také ušetřit. Na svatební cestu v exotice nespoléhejte na last minute – čím dříve svatební cestu v exotice rezervujete, tím máte lepší cenu letenek a výběr těch nejlepších resortů. Naopak např. měsíc před odletem (a později) máte nejvyšší cenu letenek a velmi omezený výběr.

Pokud navíc ke svatební cestě chcete také připojit svatbu v zahraničí, pak právně platnou svatbu plánujte minimálně 6 měsíců předem kvůli dokumentům, úřadům a dostupnosti. Romantickou symbolickou svatbu na pláži můžete mít třeba i za týden, pokud je dostupný termín.

Při plánování svatební cesty se kromě počasí dívejte i na kalendář, protože pokud je ve Vámi vybrané destinaci např. zrovna státní svátek, může to ochromit provoz na několik dní.

Nevíte, kam na svatební cestu v září? Obraťte se na našeho sponzora cestovní agenturu YachtRomance a její nejširší nabídku pro svatební cesty se slevami a benefity pro novomanžele.

​Pozn. v jednotlivých měsících a destinacích uvádíme standardy vypozorované za mnoho let, neovlivníme však rozmary počasí ani živlů.

Použité foto: archiv YachtWedding.com

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :