Líbánky jsou jedním z nejromantičtějších a nejvíc sexy období života, které můžete prožít prakticky kdekoliv. Doporučujeme vám vybrat si nějakou pěknou destinaci, která vás provede nezapomenutelnými okamžiky. Může se jednat o místo, kam rádi jezdíte, ke kterému máte určitý vztah nebo naopak to může být místo, které navštěvujete ve svých tajných přáních a snech. Můžete ji pojmout jako road trip, dobrodružství nebo romantický pobyt na úžasném místě.

Svatební cestu neberte jako obyčejný pobyt v zahraničí, který vám nabídnou v jakékoli cestovní kanceláři. Není to jen tak ledajaký turnusový skupinový zájezd jako z filmu Účastníci zájezdu. Vaše svatební cesta totiž nezačíná momentem, kdy se ubytujete v hotelu, ale už mnohem dříve, ve vašich snech. Takový sen se vám ale pravděpodobně nesplní nákupem zájezdu po cestě z práce na pobočce jakékoliv cestovky.  Představte si, že můžete zažít něco navíc, co je vytvořeno přesně pro vás tak, jak si přejete. Velmi důležitou součástí vašich líbánek je totiž i péče, kterou od cestovní kanceláře dostanete před odjezdem, během pobytu i poté. 

Nepodceňujte ani to, jak se do vysněné destinace dostanete. Cestování také přispívá k celému zážitku, který si z líbánek odnesete. Poletíte nízkonákladově nebo si užijete kvalitní let s občerstvením a místy k sezení vedle sebe, které si vyberete? Představte si, že můžete mít pohodlné privátní transfery z a na letiště. Můžete zažít naprosto bezstarostnou cestu i pobyt v úžasném hotelu, který je vybraný speciálně pro vás dva, a to vše za podpory delegáta na místě, který se vám skutečně individálně věnuje. Na Mauriciu například obdržíte místní SIM kartu zdarma, abyste se kdykoli mohli delegátce ozvat. Stejně tak i na svatební cestě na Zanzibaru dostanete jako dárek od CK YachtWedding zanzibarskou SIM kartu zdarma. Jako bonus má CK 
YachtWedding exkluzivně pro své klienty jako dárek romantické focení na pláži na Zanzibaru zdarma. Odnesete si tak úžasnou vzpomínku na svou svatební cestu do exotiky.

Teď si asi říkáte, že byste museli být milionáři, ale přitom za takové líbánky nemusíte zaplatit víc než za obyčejný pobytový zájezd. Stačí se jen obrátit na odborníka.

Na romantické pobyty v zahraničí je specialista CK YachtWedding. Díky jejich týmu můžete prožít nádherné chvíle plné ničím nerušené pohody, protože ke každému klientovi mají osobní přístup a vytvářejí líbánky na míru. Ten zážitek je potom zcela o něčem jiném a přitom nemusí být ani dražší než běžná dovolená. Například si můžete dopřát naprosté soukromí v privátních vilkách na Mauriciu, aniž by vás to zruinovalo. 😉 Můžete si dokonce užít kombinaci ubytování na své svatební cestě na Maledivách, kdy část pobytu strávíte v krásné vilce na pláži a následně několik nocí v luxusní vile na kůlech nad oceánem, po které tolik toužíte. Tým CK YachtWedding se o vás a vaše přání náležitě postará a bude o vás pečovat tak, že se budete cítit jako VIP. 

Zařídí vám spoustu výhod, které na Vás čekají v úžasných rajských destinacích, kam se můžete vypravit kdykoliv během roku, i když je u nás zima. Vedle slevy až 100 procent na ubytování pro nevěstu mezi ně patří například romantická večeře při svíčkách na pláži, láhev vína při příjezdu, masáž zdarma apod. Každá destinace má jiné možnosti a samozřejmě stojí jinak. Někde ve světě si za romantické benefity budete muset připlatit a jinde takovou věc ani nenabízejí, proto je důležité se o tom informovat.

Svatební cesta by měla být nádherným zážitkem plným romantických momentů a vyplatí se o ní takto uvažovat. Dopřejte si alespoň jednou v životě kvalitní zážitek ve Středomoří nebo úžasný pobyt v exotice.

Kdy jindy byste se měli nechat hýčkat a rozmazlovat jako pravý královský pár? Takové líbánky si můžete dopřát dokonce i jako odměnu za náročnou svatbu doma nebo je rovnou spojit s pohodovou svatbou na pláži, u moře, v zahradách, historií opředené svatební síni nebo na jiném romantickém místě v zahraničí. 

Přejeme vám nádhernou svatební cestu plnou lásky a zážitků, na které budete vzpomínat s ruměncem na tvářích po celý život.

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :