Použité foto: archiv YachtWedding.com

Líbánky jsou příjemným vyvrcholením svatebních příprav a shonu, kdy už vše máte za sebou a alespoň na chvíli můžete hodit všechny starosti za hlavu.

Svatební cesta není obyčejná dovolená 

Svatební cestu neberte jako obyčejnou dovolenou, kterou koupíte v cestovkách na každém rohu. Proč? Protože díky slevám a benefitům pro novomanžele můžete u specialisty na svatební cesty získat mnohem více a za méně.

Je totiž velký rozdíl, mezi běžnou turnusovou dovolenou s řidiči Karlem a Karlem jako z Viewegových Účastníků zájezdu, kde se musíte podřídit skupině jiných lidí, se kterými cestujete a privátním zážitkem na míru, který díky slevám pro novomanžele bude stát úplně stejně.

Vaše svatební cesta totiž nezačíná momentem, kdy se ubytujete v hotelu, ale už mnohem dříve, ve vašich snech.

Představte si, že můžete zažít něco navíc, co je vytvořeno přesně pro vás tak, jak si přejete a ne jen masovkový uniformovaný turnus s naprosto odlišnými spolucestujícími.

Velmi důležitou součástí vašich líbánek je totiž i péče, kterou od cestovní kanceláře dostanete před odjezdem, během pobytu i poté. 

Svatební cesta začíná už doma na letišti

Nepodceňujte ani to, jak se do vysněné destinace dostanete. 

Cestování také přispívá k celému zážitku, který si z líbánek odnesete.

Poletíte 10 hodin nízkonákladovým charterem nebo si užijete kvalitní let s občerstvením a pohodlnými místy k sezení vedle sebe, které si vyberete?

Představte si, že můžete mít pohodlné privátní transfery z a na letiště, kdy pohodlně pojedete přímo z letiště do hotelu. Nemusíte se s nikým mačkat v autě a čekat na další účastníky zájezdu, protože tady je to jen o vás. 

Zatímco ostatní dovolenkáři se ještě tlačí v autobusu a čekají, až se najdou všechny kufry, vy už ležíte se svým drinkem na pláži a užíváte si all inclusive od příjezdu do odjezdu, které může být jedním z příjemných benefitů pro novomanžele na svatební cestě.

Můžete zažít naprosto bezstarostnou cestu i pobyt v úžasném hotelu, který je vybraný speciálně pro vás dva, a to vše za podpory delegáta na místě, který se vám skutečně individuálně věnuje. 

Slevy a benefity pro novomanžele na svatební cestě

Teď si asi říkáte, že byste museli být milionáři, ale přitom za takové líbánky nemusíte zaplatit víc než za obyčejný pobytový zájezd od průměrné cestovky. Stačí se jen obrátit na odborníka, který má přístup ke slevám a benefitům pro novomanžele a ví, který resort je pro svatební cestu vhodný.

Osobní přístup a svatební cesta v ráji exotiky na míru, tak díky slevě pro nevěstu mohou stát úplně stejně jako obyčejná dovolená. Navíc získáte pěkné benefity pro novomanžele jako např. romantická večeře při svíčkách na pláži zdarma apod.

Na romantické pobyty v zahraničí je specialista CK YachtWedding. Díky jejich týmu můžete prožít nádherné chvíle plné ničím nerušené pohody, protože ke každému klientovi mají osobní přístup a vytvářejí líbánky na míru.

Například si můžete dopřát naprosté soukromí v privátních vilkách na Mauriciu, aniž by vás to zruinovalo. 😉

Můžete si dokonce užít kombinaci ubytování na své svatební cestě na Maledivách, kdy část pobytu strávíte v krásné vilce na pláži a následně několik nocí v luxusní vile na kůlech nad oceánem, po které tolik toužíte.

Nechte se hýčkat

Tým CK YachtWedding se o vás a vaše přání náležitě postará. Jako klient YachtWeddingu budete mít navíc ve vybraných resortech statut VIP klienta a to stojí za to.

Svatební cesta by měla být nádherným zážitkem plným romantických momentů a vyplatí se o ní takto uvažovat. Dopřejte si alespoň jednou v životě kvalitní zážitek ve Středomoří nebo úžasný pobyt v exotice.

Kdy jindy byste se měli nechat hýčkat a rozmazlovat jako pravý královský pár? Takové líbánky si můžete dopřát dokonce i jako odměnu za náročnou svatbu doma nebo je rovnou spojit s pohodovou svatbou na pláži, u moře, v zahradách, historií opředené svatební síni nebo na jiném romantickém místě v zahraničí. 

Přejeme vám nádhernou svatební cestu plnou lásky a zážitků, na které budete vzpomínat s ruměncem na tvářích po celý život.

Použité foto: archiv YachtWedding.com

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :