Použité foto od: resort Kanuhura Maldives 5*, Maledivy

Prožili jste krásné chvíle na vaší svatbě a rádi byste na ně navázali romantickou svatební cestou? Čeká vás rovnou svatba v zahraničí spojená s líbánkami?

Nebo jste měli svatbu na pláži a rádi byste odjeli znovu na nějaké nádherné místo a nechali se opět hýčkat exotickými zážitky? 

Jak takovou pohodovou svatební cestu plnou romantiky správně naplánovat?

Máme pro vás pár tipů, jak začít.

Styl svatební cesty

Nejdůležitější ze všeho je komunikace.  “Oho! Jaká to rada,” říkáte si. “Nic, co bychom nevěděli.” Jenže tento krok je naprosto zásadní.

Musíte si spolu vyjasnit, jakou svatební cestu byste rádi prožili.

Některé páry chtějí svatební cestu na pláži plnou lenošení, jiné své líbánky potřebují zaplnit nejrůznějšími aktivitami nebo třeba zakusit autentickou atmosféru země či místa cestováním.

Rozpočet na svatební cestu

A když už jsme u toho vyjasňování, nezapomeňte probrat i rozpočet.

Máte odjet na svatební cestu snů, která má být pro vás jedinečným zážitkem, kdy přece nebudete chtít neustále počítat každý drink nebo řešit, zda si můžete koupit to bezva tričko na spaní s nápisem země, kam jste vyrazili.

Rozpočet se může měnit, ale měli byste mít představu o tom, kolik chcete nebo můžete utratit.

Slevy a benefity pro novomanžele

Svatební cesta je obrovská příležitost, jak získat jak kapitalizovat na tom, že jste se právě vzali 🙂

Např. CK YachtWedding, která se specializuje na svatby v zahraničí a svatební cesty, nabízí velmi pěkné slevy a benefity pro novomanžele na svatební cestě.

V exotickém ráji Mauricia vám tak nabídne až 100% slevu pro nevěstu na ubytování a jídlo a k tomu ještě příjemné benefity, jako např. romantická večeře na pláži při svíčkách zdarma, výzdoba pokoje při příjezdu, láhev vína nebo lázeňské procedury zdarma.

Podobnou nabídku svatebních cest se slevami a benefity pro novomanžele má CK YachtWedding také na Maledivách, Seychelách, Zanzibaru a dalších krásných destinacích.

Vaše priority

S tím souvisí i vaše priority, tedy to, co opravdu chcete během líbánek zažít.

Možná byste si chtěli dopřát parádní svatební cestu na Maledivách s ubytováním ve vilce na kůlech sedící v oceánu, ale váš rozpočet na to nestačí.

I taková situace má řešení. Zkuste se na to podívat jinak. Možná byste mohli být ubytováni v úžasné vilce na pláži, která je levnější a následně se na posledních pár nocí před odjezdem přesunout do vilky nad oceánem. Je důležité, aby pořadí nebylo opačné, aby váš zážitek sílil. 

Můžete ušetřit také na své svatbě v Česku nebo na Slovensku, na kterou byste museli pozvat sto hostů a musela by mít nějakou úroveň, která by vás “zruinovala”.

Místo ní si můžete užít pohodovou právně platnou svatbu v zahraničí spojenou se svatební cestou a po návratu uspořádat svatební afterpárty pro svou rodinu a všechny přátele, kdy jim ukážete fotky a video.

Pokud je cena svatební cesty snů dále za vašimi hranicemi, nezoufejte a naopak si můžete s partnerem či partnerkou stanovit nový společný cíl a plán, jak finance na svatební cestu získat.

Na své svatební cestě nechtějte vidět a zažít úplně všechno, dopřejte si čas pohody a klidu, kdy budete jen a jen spolu.

Některé páry se nechají zlákat vzrušující destinací a chtějí okusit toho co nejvíce. Doporučujeme ale myslet i na chvíle, kdy budete jen tak společně lenošit a užívat si přítomnost toho druhého. Vždyť od toho líbánky jsou!

Toto je takový malý základ, od kterého se můžete při plánování své svatební cesty odpíchnout. A co dál? Někomu se může zdát stresující, že vedle svatby by měl ještě plánovat líbánky – pořád něco někde řešit a organizovat. Uf!

Nechcete-li se takovými věcmi zabývat nebo znepokojovat, doporučujeme, abyste se obrátili na specialistu na svatební cesty, který se o vás postará a připraví pro vás přesně to, po čem toužíte.

Přejeme Vám krásně pohodovou romantickou svatební cestu plnou zážitků, na které budete vzpomínat s úsměvem na tváři ještě hodně dlouho.

Použité foto od: resort Kanuhura Maldives 5*, Maledivy

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :