Použité foto: resort Kanuhura 5* na Maledivách

Ach jo, zase prší. Venku šedivo a tmavo, už aby bylo léto.

Počasí si z nás dělá skoro každý den apríl a vy byste nejraději utekli deštivému dubnu na svatební cestu k moři na pláž.

Naštěstí existuje spousta úžasných destinací, kam se můžete na svatební cestu v dubnu vydat. A nemusíte ani daleko.

V některých exotických destinacích se bude v dubnu měnit sezóna, ale i tak jich je bezpočet, kam můžete na romantickou svatební cestu u moře vyrazit. Na mnoha místech totiž hlavní sezona pomalu začíná.

Svatební cesta v dubnu v exotice Indického oceánu

Dokonalým exotickým místem pro právně platnou svatbu a svatební cestu na pláži je Mauricius, perla Indického oceánu. Na Mauriciu vás čekají také největší benefity pro novomanžele a slevy pro nevěsty.

Místní luxusní resorty jsou jako stvořené pro romantickou svatbu na pláži. Mauricius je celoroční destinací, ale i tak je důležité správně vybrat oblast – ne každou doporučujeme pro pobyt po celý rok. Jste-li vášnivými rybáři, můžete vyrazit na dobrodružný výlet na nedaleký ostrov Rodrigues.

Dalším oblíbeným tropickým ostrovem v Indickém oceánu je Zanzibar. Jenže v dubnu se tam mění sezóna, proto si raději tak dva měsíce počkejte. Svou svatební cestu můžete spojit i s právně platnou svatbou na pláži na Zanzibaru, kterou je třeba plánovat hodně dopředu kvůli dokumentům.

Na Zanzibaru si můžete užít výlety za poznáním místní kultury a nevšedními zážitky, jako je návštěva farmy, kde se pěstují různé druhy koření nebo safari na pevnině. Zanzibar má minimální časový posun, tak nebudete trpět jetlagem.

Od svatební cestovky YachtWedding na svatební cestě na Zanzibaru dokonce dostanete zdarma romantické focení na pláži, takže si ze svých líbánek přivezete nádherný suvenýr. 

Když ještě zůstaneme v Indickém oceánu, jistě vás zajímá, jak je to se svatební cestou v dubnu na Maledivách.

Máme pro vás dobré zprávy, protože na Maledivách v dubnu zažijete naprostý ráj.

Maledivy se rozprostírají na mnoha ostrůvcích, na kterých se zpravidla nachází vždy jen jeden resort. To znamená, že se o svůj kousek ráje nebudete muset dělit s mnoha lidmi.

Pro svatební cestu na pláži jsou Maledivy úžasné a pokud správně vyberete resort, zažijete naprosto dokonalý romantický pobyt, na kterém se rozhodně nudit nebudete. Svou svatební cestu můžete obohatit o symbolický svatební obřad na pláži na Maledivách, který můžete pojmout jako svou pravou svatbu.

Pokud máte raději větší ostrovy s bujnou vegetací, vydejte se na svatební cestu v dubnu na Seychely. I zde platí, že je důležité správně vybrat resort, kdy doporučujeme spíše resorty mimo hlavní ostrov Mahé, který je více komerční.

Mezi nejoblíbenější ostrovy pro svatební cestu na Seychelách patří Silhouette, La Digue nebo Praslin. Dokonce můžete mít právně platnou svatbu na Seychelách, která bude nezapomenutelným zážitkem.

Za pár hodin můžete být také na své vytoužené svatební cestě v dubnu v Emirátech nebo v Ománu, které jsou známé úžasnými all inclusive resorty. Pro svatební cestu doporučujeme Ras al Khaimah nebo Fujairah, odkud se můžete vydat na výlety za nákupy do Dubaje nebo za dobrodružnou romantikou do pouště mezi duny.

Svatební cesta v dubnu v Karibiku

Hlavní sezona pokračuje také v celém Karibiku a tak se můžete vydat na svatební cestu v dubnu na Kubu, na Svatou Lucii, Kajmanské ostrovy nebo na Bahamy.

Na jachtě můžete vyplout za nádhernými zátokami a plážemi Martiniku nebo Britských panenských ostrovů.

Pokud toužíte po pohodě ve skvělém all inclusive resortu, vycestujte v dubnu na svatební cestu do Dominikánské republiky, na Jamajku nebo třeba do Mexika.

Asi tou nejznámější dovolenkovou oblastí v Mexiku, je Cancún, který pro romantický pobyt spíše nedoporučujeme, protože je hodně živý a zaměřen spíše na americké turisty a párty.

Pokud máte raději jarní počasí, vydejte se na Kanárské ostrovy, kde pomaličku začíná léto. Stejně tak je tomu na Kapverdách, které vám nabídnou all inclusive resorty a krásné pláže.

A kde ještě začíná v dubnu hlavní sezona?

Od začátku dubna se můžete těšit na svatební cestu ve Francouzské Polynésii, kterou si můžete procestovat i na jachtě.

Nejznámějším a nejvíce turistickým ostrovem je Tahiti, které hostí i hlavní město s mezinárodním letištěm.

Pokud ale chcete zažít romantickou svatební cestu, doporučujeme ostrov Bora Bora a levnější variantu ostrov Moorea s nádhernými lagunami a luxusními bungalovy. Ostrov Moorea posloužil pro natáčení historického dobrodružného filmu Bounty, ve kterém si zahrál Mel Gibson a Anthony Hopkins.

Koncem dubna se už můžete vydat i na svatební cestu na hornaté ostrůvky Fidži s krásnými plážemi. Nadvodní vilky jsou tu ojedinělé, proto se za snovým ubytováním nad oceánem vydejte spíše do Francouzské Polynésie nebo na Maledivy, které jsou top destinací pro romantickou svatební cestu na pláži.

V dubnu se mění sezona i na Srí Lance a k pobytu doporučujeme pouze východní pobřeží, abyste se vyhli dešťům a rozbouřenému moři. Svatební cestu na Bali si raději naplánujte až na červen. V Thajsku bude končit hlavní sezóna, ale duben si tam ještě užijete.

Nechce se vám nijak daleko?

Nechce se vám nijak daleko? Zůstaňte v Evropě a vydejte se na svatební cestu v dubnu do Středomoří.

Doporučujeme vybrat si nějaký pěkný butikový hotel, který vám poskytne skvělé zázemí, pohodlí a kde se nebudete nudit, ani kdyby zrovna venku pršelo.

Takové najdete například na Santorini, kde můžete ze své soukromé vnitřní vířivky pozorovat nekonečně romantický západ slunce.

Na Krétě už začíná být také pěkně a na Kypru byste se klidně mohli už i koupat v moři.

Nezapomeňte naplánovat svou svatební cestu v Řecku i s ohledem na místní oslavu Velikonoc. Jedná se o pohyblivý svátek, který se slaví zpravidla jindy než římsko-katolické Velikonoce. Řekové tehdy vyrážejí za svými rodinami ale i na dovolené, proto jsou místní hotely v tuto dobu často plně rezervované i několik měsíců dopředu.

Svatební sezóna sice ještě plně nezačala, ale na některých ostrovech si už v dubnu můžete užít právně platnou svatbu v Řecku, jen je zapotřebí správně vybrat ten pravý pro vás.

V dubnu se můžete vydat na svatební cestu v Itálii, kde můžete poznávat jedinečná místa a památky například v Římě či v Benátkách. Vyhnete se tak davům. Např. svatební agentura YachtWedding nabízí spoustu úžasných míst i pro právně platnou svatbu v Itálii, kde si to v dubnu opravdu užijete.

Začněte s plánováním co nejdříve

Při plánování svatební cesty doporučujeme začít co nejdříve, abyste měli lepší ceny letenek i lepší výběr resortů a kategorií ubytování. Pro právně platnou svatbu na pláži platí, že je dobré ji začít plánovat s předstihem šesti měsíců, svatbu na Zanzibaru byste měli začít plánovat ještě dříve. Symbolickou svatbu na pláži dokážeme zařídit do několika dní.

Počasí samozřejmě neovlivníme a proto je zapotřebí mu jít naproti a řídit se sezonami v dané destinaci.

Přejeme vám, abyste si svou svatební cestu v dubnu užili do poslední vteřiny a vytvořili si nezapomenutelné zážitky na celý život.​

Použité foto: resort Kanuhura 5* na Maledivách

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :