Použité foto: resort Sun Siyam Iru Fushi 5* na Maledivách

V březnu na nás sice sem tam vykoukne sluníčko, ale pořád je ještě zima. Také se vám nechce čekat až do léta, abyste si mohli užít pláž a moře? Dopřejte si teplé sluneční paprsky a vydejte se na svou pohádkovou svatební cestu v březnu

Pozn.: V tomto článku se nebudeme zabývat jednotlivými opatřeními, protože ta se neustále mění. Z exotických destinací momentálně pro svatební cestu a romantický pobyt na pláži nejvíce doporučujeme Maledivy a Zanzibar. Jen upozorňujeme, že se na Zanzibaru bude v dubnu lámat sezona.

Utéct od zamračených dnů můžete například na svatební cestu do Karibiku, kde na vás čekají pláže ostrovů, kdy každý je naprosto jedinečný. Můžete tak v březnu odcestovat na Kubu, Jamajku, Arubu, Martinik, Svatý Bartoloměj, do Dominikánské republiky, na Bahamy nebo na Trinidad a Tobago. Karibik je velmi oblíbenou destinací pro hvězdy Hollywoodu, tak mějte oči otevřené, můžete tam potkat někoho z vašich oblíbených filmů nebo seriálů.

Pokud toužíte po tropickém ráji, vyražte na svatební cestu v březnu na Mauricius, který je rájem pro právně platné svatby na pláži. Čekají tam na vás bezkonkurenční benefity pro novomanžele a sleva pro nevěstu na pobyt, která mnohdy činí až 100%. V únoru a březnu se na Mauriciu mohou objevit drobné přepršky, které ale vaši svatební cestu snů nijak nenaruší. Naopak, poskytnou vám příjemné osvěžení. 

Sníte-li spíše o úniku na malý opuštěný ostrůvek uprostřed oceánu s nádhernými plážemi, vydejte se v březnu na svatební cestu na Maledivy. Najdete tam skvělé resorty pro romantické pobyty, ale i pro pobyty s dětmi. Ubytovat se můžete ve vilce přímo na pláži nebo v nadvodních vilkách nad oceánem. Nesmíme ale opomenout ani možnost romantické symbolické svatby na Maledivách. Svou svatební cestu můžete spojit například s cestováním a vydat se na část líbánek na Srí Lanku a zbytek si užít lenošením na rajských plážích na Maledivách.

Možná máte raději krásné pláže v kombinaci s bujnou tropickou vegetací. Takové jsou Seychely, kde svou svatební cestu v březnu můžete prožít zahrnuti luxusem a skvělými službami. Můžete tam mít dokonce i právně platnou svatbu na pláži, podobně jako na Mauriciu.

V březnu se láme sezona na ZanzibaruVaši svatební cestu a právně platnou svatbu na Zanzibaru doporučujeme odložit na červen. Pokud nechcete nebo nemůžete mít právně platnou svatbu na pláži v exotice, ale i tak byste rádi měli ten zážitek, můžete mít svou svatbu na oko, tedy symbolickou svatbu na Zanzibaru, Maledivách i Mauriciu. Rovnou ji spojíte se svatební cestou na pláži a budete mít o to krásnější a silnější vzpomínky ze svých líbánek u moře. Na svatební cestě na Zanzibaru na vás čekají příjemné benefity pro novomanžele a jako bonus exkluzivně klienti CK YachtWedding dostanou zdarma romantické focení na pláži a zanzibarskou SIM kartu do mobilního telefonu. 

Co se týče plánování právně platné svatby v zahraničí, doporučujeme začít co nejdříve, minimálně 3 měsíce předem kvůli dokumentům. Symbolickou svatbu vám dokážeme dle dostupnosti zařídit i do týdne. S rezervací své svatební cesty ale nečekejte na poslední chvíli, abyste se nepřipravili o široký výběr resortů, kategorií pokojů i letenek za co nejlepší cenu.

Další skvělou destinací na svatební cestu v březnu jsou Emiráty, kde doporučujeme zejména oblasti Ras al Khaimah a Fujairah s All Inclusive resorty pro ničím nerušenou svatební cestu jako z pohádky O tisíce a jedné noci. Na svatební cestu v březnu je skvělý i Omán, který je blízko a nabízí úžasné zážitky plné romantiky.

Vhodnou destinací pro svatební cestu v březnu je i Thajsko, kde doporučujeme zejména Koh Samui, Phi Phi nebo Krabi.

Pokud zrovna nevyhledáváte letní počasí, vyražte v březnu na svatební cestu na Kanárské ostrovy. Podobně jarní počasí vám nabídnou i Kapverdy, kde můžete zažít All Inclusive svatební cestu bez starostí a náporu turistů.

Při plánování vaší svatební cesty snů je zapotřebí počítat také s místními zvyklostmi, kulturou a svátky. Například na Bali slaví Nový rok v jiný den než my. Jedná se o pohyblivý svátek, který je každý rok jindy a jeho oslavy probíhají několik dní. Jejich součástí je i tzv. Den ticha, kdy se vše zahalí do klidu, bez světla a zábavy, což pro turisty může být tak trochu nuda.

Pokud se Vám nechce cestovat mimo Evropu, můžete se vydat na svatební cestu do Středomoří. Na svatební cestě v Řecku vám doporučujeme, abyste si spíše zvolili butikový hotýlek, kde vám bude příjemně, i kdyby venku zrovna nebylo krásně. Mimo hlavní sezónu si můžete užít svatební cestu na Santorini, kde na vás čekají příjemné ceny za luxusní ubytování na útesu s výhledem na kalderu. Pokud chcete mít svatbu na Santorini, raději si počkejte do dubna, kdy sluníčko už krásně hřeje a vaše svatba bude o to příjemnější. Na svatební cestu v Chorvatsku si raději ještě počkejte. Na druhou stranu do Itálie můžete vyrazit dokonce i na svatbu. Počasí je v březnu docela stálé a tak můžete na svatební cestu do Itálie bez obav vycestovat. Pokud ji chcete spojit i se svatbou v Itálii, určitě doporučujeme svatbu v Římě, která může být i církevní, svatbu v Benátkách nebo svatbu na Lago di Garda. 

Počasí bohužel není možné ovlivnit, ale pokud cestujete do destinací v hlavní sezoně, je jeho nepřízeň ojedinělá.

Přejeme vám krásnou svatební cestu v březnu plnou zážitků a vzpomínek na celý život. 

Použité foto: resort Sun Siyam Iru Fushi 5* na Maledivách

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :