Použité foto: resort Sun Siyam Iru Fushi 5* na Maledivách

V březnu na nás sice sem tam vykoukne sluníčko, ale pořád je ještě zima.

Také se vám nechce čekat až do léta, abyste si mohli užít pláž a moře? Dopřejte si teplé sluneční paprsky a vydejte se na svou pohádkovou svatební cestu v březnu

Svatební cesta v březnu v Karibiku

Utéct od zamračených dnů můžete například na svatební cestu do Karibiku, kde na vás čekají pláže ostrovů, kdy každý je naprosto jedinečný.

Můžete tak v březnu odcestovat na Kubu, Jamajku, Arubu, Martinik, Svatý Bartoloměj, do Dominikánské republiky, na Bahamy nebo na Trinidad a Tobago.

Karibik je velmi oblíbenou destinací pro hvězdy Hollywoodu, tak mějte oči otevřené, můžete tam potkat někoho z vašich oblíbených filmů nebo seriálů.

Svatební cesta v březnu v exotickém ráji

Pokud toužíte po tropickém ráji, vyražte na svatební cestu v březnu na Mauricius, který je rájem pro právně platné svatby na pláži. Čekají tam na vás bezkonkurenční benefity pro novomanžele a sleva pro nevěstu na pobyt, která mnohdy činí až 100%.

V únoru a březnu se na Mauriciu mohou objevit drobné přepršky, které ale vaši svatební cestu snů nijak nenaruší. Naopak, poskytnou vám příjemné osvěžení. 

Sníte-li spíše o úniku na malý opuštěný ostrůvek uprostřed oceánu s nádhernými plážemi, vydejte se v březnu na svatební cestu na Maledivy. Najdete tam skvělé resorty pro romantické pobyty, ale i pro pobyty s dětmi.

Ubytovat se na Maledivách můžete ve vilce přímo na pláži nebo v nadvodních vilkách nad vodní hladinou. Nesmíme ale opomenout ani možnost romantické symbolické svatby na Maledivách.

Svou svatební cestu můžete spojit například s cestováním a vydat se na část líbánek na Srí Lanku a zbytek si užít lenošením na rajských plážích na Maledivách.

Možná máte raději krásné pláže v kombinaci s bujnou tropickou vegetací. Takové jsou Seychely, kde svou svatební cestu v březnu můžete prožít zahrnuti luxusem a skvělými službami. Můžete tam mít dokonce i právně platnou svatbu na pláži, podobně jako na Mauriciu.

V březnu se láme sezona na ZanzibaruVaši svatební cestu a právně platnou svatbu na Zanzibaru doporučujeme odložit na červen.

Svatební cesta v březnu v Emirátech

Další skvělou destinací na svatební cestu v březnu jsou Emiráty, kde doporučujeme zejména oblasti Ras al Khaimah a Fujairah s All Inclusive resorty pro ničím nerušenou svatební cestu jako z pohádky O tisíce a jedné noci. Na svatební cestu v březnu je skvělý i Omán, který je blízko a nabízí úžasné zážitky plné romantiky.

Svatební cesta v březnu v Thajsku

Vhodnou destinací pro svatební cestu v březnu je i Thajsko, kde doporučujeme zejména Koh Samui, Phi Phi nebo Krabi.

Svatební cesta v březnu na Kanárech a Kapverdách

Pokud zrovna nevyhledáváte letní počasí, vyražte v březnu na svatební cestu na Kanárské ostrovy. Podobně jarní počasí vám nabídnou i Kapverdy, kde můžete zažít All Inclusive svatební cestu bez starostí a náporu turistů.

Svatební cesta v březnu na Bali

Při plánování vaší svatební cesty snů je zapotřebí počítat také s místními zvyklostmi, kulturou a svátky. Například na Bali slaví Nový rok v jiný den než my.

Jedná se o pohyblivý svátek, který je každý rok jindy a jeho oslavy probíhají několik dní. Jejich součástí je i tzv. Den ticha, kdy se vše zahalí do klidu, bez světla a zábavy, což pro turisty může být tak trochu nuda.

Svatební cestu v březnu ve Středomoří 

Pokud se Vám nechce cestovat mimo Evropu, můžete se vydat na svatební cestu do Středomoří.

Na svatební cestě v Řecku vám doporučujeme, abyste si spíše zvolili butikový hotýlek, kde vám bude příjemně, i kdyby venku zrovna nebylo krásně.

Mimo hlavní sezónu si můžete užít svatební cestu na Santorini, kde na vás čekají příjemné ceny za luxusní ubytování na útesu s výhledem na kalderu. Pokud chcete mít svatbu na Santorini, raději si počkejte do dubna, kdy sluníčko už krásně hřeje a vaše svatba bude o to příjemnější.

Na svatební cestu v Chorvatsku si raději ještě počkejte.

Na druhou stranu do Itálie můžete vyrazit dokonce i na svatbu. Počasí je v březnu docela stálé a tak můžete na svatební cestu do Itálie bez obav vycestovat. Pokud ji chcete spojit i se svatbou v Itálii, určitě doporučujeme svatbu v Římě, která může být i církevní, svatbu v Benátkách nebo svatbu na Lago di Garda

Počasí bohužel není možné ovlivnit, ale pokud cestujete do destinací v hlavní sezoně, je jeho nepřízeň ojedinělá.

Přejeme vám krásnou svatební cestu v březnu plnou zážitků a vzpomínek na celý život. 

Použité foto: resort Sun Siyam Iru Fushi 5* na Maledivách

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :