Použité foto: resort Sun Siyam Iru Veli 5*, Maledivy

Je únor, zima u nás v plném proudu a vy vyčkáváte u okna, jestli se spoza šedivých mraků na vás usměje alespoň pár slunečních paprsků. Když chcete vyjít ven, musíte se zaopatřit několika vrstvami oblečení, aby vám bylo teplo.

Naše léto je ještě daleko.

Čekáte, až budete moci odjet k vytouženému moři, lehnout si na pláž, zažít takovou tu pravou romantiku, ke které přímořské prostředí přímo vybízí.

A co když nemusíte čekat? Spousta úžasných destinací má hlavní sezónu během naší zimy. Podívejme se společně na to, kam se vydat do slunečného ráje na svatební cestu v únoru a splnit si tak sen.

Romantika a svatební cesta v únoru v exotickém ráji

Exotická romantika na vás čeká v únoru na svatební cestě na Mauriciu s krásnými plážemi a luxusními resorty.

Své líbánky na Mauriciu můžete spojit i s pohádkovou právně platnou svatbou na pláži.

Např. CK YachtWedding má pro vás na Mauriciu největší slevy a benefity pro novomanžele z celé exotiky.

I když je Mauricius celoroční destinací, mohou se tam v únoru a březnu objevit krátké rychlé přepršky, které obvykle do 15 minut ustanou.

Další úžasnou destinací pro svatební cestu v únoru je Zanzibar v Tanzánii, který vám nabídne krásné pláže s bílým pískem a spoustu možností k poznávání místní kultury a dobrodružství.

Na Zanzibaru je v některých oblastech velký rozdíl mezi přílivem a odlivem, pokud se mu chcete vyhnout, vydejte se do oblasti Nungwi. 

Luxusní destinací pro exotickou svatební cestu v únoru je i Mosambik, který má stejně jako Zanzibar minimální časový posun. Je ale zapotřebí správně vybrat resort.

Na svatební cestu jako v únoru se můžete vydat také na Maledivy, kde si můžete užít nádherných pláží na ostrůvcích, kdy každý zpravidla hostí jen jeden resort. 

Svatební cesta na Maledivách vám nabídne nejen soukromí, ale i nespočet možností pro romantické zážitky, jako jsou například piknik na privátním opuštěném ostrůvku nebo plavba na tradičních plachetnicích při západu slunce.

Pokud máte raději větší ostrovy s bujnou vegetací, vyražte v únoru na svatební cestu na Seychely, kde můžete mít i právně platnou svatbu přímo na pláži.

Za elegantní resorty a krásnými plážemi se můžete vydat na ostrovy Silhouette, La Digue a Praslin nebo i na hlavní ostrov Mahé, který je ovšem více komerční.

Svatební cesta v únoru v Emirátech

Chcete-li zažít svatební cestu jako z pohádky z Tisíce a jedné noci, odjeďte v únoru za luxusem do Emirátů, například do All Inclusive resortů na plážích v Ras al Khaimah nebo Fujairah. Za zmínku stojí i sousední perla orientu, Omán s krásnými plážemi i horami a můžete tam zažít například romantické přespání v poušti.

Svatební cesta v únoru v Karibiku

Pokud vás láká spíše Karibik, doporučujeme pro svatební cestu v únoru například do Portorika, Martiniku, na černé pláže Svaté Lucie nebo na Kubu, jehož hlavní město Havana je označováno jako Paříž Karibiku.

Na Bahamách si užijete svatební cestu na rozlehlých plážích a v Dominikánské republice na vás čekají rovnou All Inclusive resorty u pláže.

Pokud ale hledáte něco luxusnějšího, zamiřte do Mexika nebo na Jamajku. Doporučujeme správně vybírat místo, protože například takový Cancún v Mexiku je až moc komerční pro romantické pobyty.

Pokud vás láká svatební cesta na jachtě, zajeďte si na Britské panenské ostrovy, které jsou tvořeny více než 50 malými ostrovy a jsou jako velká korálová laguna se spoustou zátok.

Svatební cesta v únoru na Kanárech nebo Kapverdách

Pokud máte raději jarní podnebí, vydejte se na blízké Kanárské ostrovy. Stejně tak vám příjemné teploty nabídnou i Kapverdy, kde se můžete těšit na All Inclusive resorty.

Svatební cesta v únoru na Srí Lance nebo Bali

Chcete-li zažít na své svatební cestě spíše dobrodružství, vycestujte za poznáním na Srí Lanku a svou svatební cestu zakončete lenošením na pláži na Maledivách.

Případně se můžete vydat na Bali, kde sice není v únoru hlavní sezona, ale ceny zájezdů jsou nízké. V noci vás mohou překvapit deště, ale pobyt nezkazí. Můžete se ale vydat do Thajska na ostrovy Phi Phi, Krabi nebo Ko Samui s krásnými plážemi.

Svatební cesta v Polynésii v únoru raději ještě ne

Fidži a Francouzskou Polynésii na svatební cestu v únoru ještě nedoporučujeme, raději si na ně počkejte do dubna.

Svatební cesta v únoru do Benátek s karnevalem

Kam na svatební cestu v únoru v Evropě? V takovém případě vyražte na svatební cestu do Itálie. Doporučujeme vám Benátky, kde svou svatební cestu můžete spojit s proslulým Benátským karnevalem.

Svatební cestu v severní Itálii můžete korunovat právně platnou svatbou v Benátkách nebo svatbou na Lago di Garda

V únoru si můžete si říct své “ano” také v samotném srdci Itálie. Svatbu v Římě můžete mít i církevní, např. svatební agentura YachtWedding má pro vás nádherné chrámy a svůj církevní obřad můžete mít rovnou v českém nebo slovenském jazyce.

Na Řecko si raději ještě počkejte alespoň do května, kdy tam začíná svatební sezóna. Pokud netoužíte po svatební cestě na pláži, ale naopak rádi poznáváte bohatou řeckou historii, můžete se vydat do Řecka kdykoliv.

Svatební cesta v únoru na útesu na Santorini, kdy ze své vyhřáté vířivky pozorujete nádherný výhled na kalderu, je jistě supr zážitkem. Na svatbu na Santorini ale doporučujeme spíš až duben kvůli tomu, aby si nevěsta mohla dovolit lehké šaty a nebylo jí chladno.

Vybírejte s dostatečným časovým předstihem

Míst pro svatební cestu v únoru je skutečně mnoho a záleží jen na vás, co přesně si přejete prožít. Pokud se zrovna nechystáte do Středomoří, doporučujeme začít s plánováním a rezervováním vaší svatební cesty snů co nejdříve a nenechávat vše na last minute.

Nejen že nemusíte sehnat měsíc před odletem výhodné letenky, ale také nebudete mít tak široký výběr resortů a kategorií pokojů za výhodné ceny. Pokud společně se svatební cestou chystáte také svatbu v zahraničí, tu právně platnou doporučujeme plánovat s předstihem alespoň šesti měsíců až jednoho roku.

Samozřejmě počasí neovlivníme, ale pokud cestujete do destinací v hlavní sezoně, je jeho nepřízeň ojedinělá.

Přejeme vám pohodovou svatební cestu, ze které si odnesete nádherné zážitky na celý život!

Použité foto: resort Sun Siyam Iru Veli 5*, Maledivy

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :