Použité foto: svatba v resortu Zuri Zanzibar 5* na Zanzibaru.

Sníte o intimní svatbě na pláži ve dvou, kdy všechny a všechno necháte za vámi, abyste si mohli užít jeden druhého na maximum na místě, které je krásné, jiné, cizokrajné. Jenže si říkáte, že je to takové divné, a jestli je to normální, možná to bude stresující někde v cizině, kde to neznáte, možná nemluvíte ani místním jazykem nebo alespoň anglicky, nebudete mít s sebou své nejbližší a budete se připravovat na váš velký den sami. Nejste jediní, kteří mají takové obavy, ať už se chystáte na symbolickou svatbu na Maledivách nebo na právně platnou svatbu na Zanzibaru. Garantujeme vám, že taková svatba v zahraničí je naprosto úžasná a přinese vám nezapomenutelné zážitky ve dvou a pravou romantiku, kterou znáte jen z filmu.

Podívejme se takovým pochybnostem na zoubek v následujících odpovědích na obavy, které by vás mohly zasáhnout kdykoli během plánování intimní svatby v zahraničí, klidně i před odletem.

Není to divné, že na svatbě u moře budeme jen my dva?

Ale vůbec ne! Je to naprosto v pořádku, protože svatba by měla vždy být taková, jakou si ji ženich s nevěstou přejí mít. Navíc nebudete až tak sami. Na svatbě na pláži budete nejen vy, ale i oddávající, fotograf (ev. kameraman), dva svědkové a především náš svatební koordinátor/delegát. V destinaci na vás bude čekat profesionál, který o vaší svatbě na pláži bude všechno vědět a na vše dohlédne. A tak i svatba, na kterou se chystáte odjet na dalekou exotickou pláž, jako je například svatba na Mauriciu, bude pro vás dokonalým pohodovým zážitkem. 

Co když našim nejbližším bude líto, že nemohou být na naší svatbě na pláži s námi? 

Přestože na své svatbě na pláži nebudete mít svou rodinu a přátele, existuje spousta možností, jak se s nimi o svůj zážitek podělit. Svou svatbu na pláži jim můžete zprostředkovat online vysíláním (jak na to, najdete v tomto článku). Po příjezdu můžete pro své blízké uspořádat párty s promítáním svatebních fotografií a videa. Pro vaši svatbu u moře doporučujeme využít služeb profesionálního fotografa a kameramana, kteří zachytí vaši nezapomenutelnou svatbu tak, abyste měli krásnou vzpomínku, kterou se vždy rádi pochlubíte. Dokonce můžete mít svatební obřady dva – svou vysněnou svatbu na pláži a svatbu doma i s hostinou. Zda půjde o symbolický nebo právněplatný obřad, bude záležet na tom, jestli jste měli symbolickou nebo právněplatnou svatbu na pláži

Co když nebudeme vědět, co máme dělat a nějak svou svatbu na pláži pokazíme?

V prvé řadě, nemusíte vůbec nic vědět, protože vše bude pro vás na místě nachystáno. Náš svatební koordinátor vám sdělí to, co budete potřebovat a nasměruje vás. Jediné, co musíte, je dostavit se na svou pohádkovou svatbu na pláži. Když si něčím nebudete jistí, jednoduše se zeptáte. Před odjezdem všechno spolu připravíme a pořešíme, jak svatba bude vypadat, co si přejete a co je třeba zařídit. Před cestou od nás obdržíte pokyny na svou svatbu na pláži a osobní harmonogram. Svatební delegát na místě koná podle našich instrukcí a o vše se postará. Můžete být klidní, protože na vašem svatebním místě bude pro vás všechno řádně připraveno, ať už vás čeká svatba na Zanzibaru nebo svatba v Chorvatsku. Zkrátka se necháte unášet situací, náš svatební koordinátor vás pohodlně provede celým procesem vaší vysněné svatby na pláži. Důležité je také vědět, že všechno nestojí jen na jednom člověku, který může z nějakého důvodu vypadnout. Vaši svatbu u moře bude mít na starosti tým lidí doma i v zahraničí. 

Co když na svatbě v zahraničí nebudeme něčemu rozumnět?

Nevadí, od toho s vámi budou naši svatební koordinátoři, kteří vám se vším rádi pomohou. Některé země vyžadují, aby byl u obřadu tlumočník, kterého zajistíme (např. na svatbě v Chorvatsku). Nemusíte se stydět nebo bát, že budete nuceni hovořit řečí, ve které jste začátečník nebo ji neumíte. Navíc jsou naši dodavatelé zvyklí na to, že snoubenci neumí žádnou cizí řeč, ale i tak se vždy s každým domluví, když je třeba. 🙂 Takže se nemusíte horlivě učit řecky, pokud vás čeká svatba na Santorini nebo italsky na svatbu v Itálii. 😉

Budu se na svou svatbu na pláži připravovat sama?

Bojíte se, že budete ve svůj svatební den moc nervózní a přípravy na svou pohádkovou svatbu na pláži nezvládnete? Pro váš klid vám doporučujeme připlatit si služby kadeřníka nebo vizážisty. Naši dodavatelé jsou velmi příjemní a chápou nervozitu, kterou může nevěsta ve svůj velký den prožívat. Budou vám více než nápomocní, rádi si s vámi popovídají, zasmějí se a někteří dokonce pomůžou nachystané nevěstě do šatů. Pokud je nevěsta spíše stydlivá, nemusí být nervózní ze společnosti lidí, které nezná, nikdo ji nebude do ničeho nutit, ani do rozhovoru. Ženich může mezitím do posledních okamžiků lenošit na pláži nebo u bazénu. Taková pohodička! 🙂

Přejeme vám nádhernou svatbu u moře, která naplní vaše srdce opravdovým štěstím, a na kterou budete dlouho vzpomínat.

Použité foto: svatba v resortu Zuri Zanzibar 5* na Zanzibaru.

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :