Použité foto: svatba v resortu Zuri Zanzibar 5* na Zanzibaru.

Sníte o intimní svatbě na pláži  ve dvou, kdy všechny a všechno necháte za sebou, abyste si mohli užít jeden druhého v exotickém ráji.

Jenže si říkáte, že je to takové divné, a jestli je to normální, možná to bude stresující někde v cizině, kde to neznáte, možná nemluvíte ani místním jazykem nebo alespoň anglicky, nebudete mít s sebou své nejbližší a budete se připravovat na váš velký den sami.

Nejste jediní, kteří mají takové obavy, ať už se chystáte na symbolickou svatbu na Maledivách nebo na právně platnou svatbu na Mauriciu, Seychelách, Zanzibaru či v blízkém Řecku nebo Chorvatsku s Itálií.

Podívejme se takovým pochybnostem na zoubek v následujících odpovědích na obavy, které by vás mohly zasáhnout kdykoli během plánování intimní svatby v zahraničí, klidně i před odletem.

Není to divné, že na svatbě u moře budeme jen my dva?

Ale vůbec ne! Je to naprosto v pořádku a dle našich statistik až 90% českých a slovenských svateb v zahraničí jsou přesně takovéto intimní svatby pouze ve dvou. 

Svatba by měla vždy být taková, jakou si ji ženich s nevěstou přejí mít a je jen na Vás, zda preferujete intimitu nebo chcete mít sebou své přátele a rodinu.

Navíc po zkušenosti s pandemií v roce 2020 již řada přátel a příbuzných chápe, že se svatby dělají menší a nebo to dokonce je celé jen o nevěstě a ženichovi. O to oblíbenější jsou pak svatební afterpárty a oslavy po návratu ze zahraničí viz níže.

Při svatbě v zahraničí navíc nebudete až tak sami. Na pláži budete nejen vy, ale i oddávající, fotograf (ev. kameraman), dva svědkové (ty zajistí agentura) a především by tam měl být také svatební koordinátor/delegát.

Např. u svatební cestovky YachtWedding vás v destinaci čeká profesionál, který o vaší svatbě bude všechno vědět a na vše dohlédne. Asistuje vám ve svatební den, pomáhá při focení a hlavně .. prožívá s vámi emoce vašeho dne.

Co když našim nejbližším bude líto, že nemohou být na naší svatbě na pláži s námi? 

Přestože na své svatbě na pláži nebudete mít svou rodinu a přátele, existuje spousta možností, jak se s nimi o svůj zážitek podělit.

Svou svatbu v exotickém ráji jim můžete zprostředkovat např. online vysíláním ze svatby (jak na živé vysílání svatby, najdete v tomto článku).

Po příjezdu můžete pro své blízké uspořádat neformální afterpárty s promítáním svatebních fotografií a videa.

Doporučujeme vám proto využít služeb profesionálního fotografa a kameramana, kteří zachytí vaši nezapomenutelnou svatbu tak, abyste měli krásnou vzpomínku, kterou se vždy rádi pochlubíte.

Dokonce můžete mít svatební obřady dva – svou vysněnou svatbu na pláži a svatbu doma i s hostinou. 

Co když nebudeme vědět, co máme dělat a nějak svou svatbu na pláži pokazíme?

V prvé řadě, nemusíte vůbec nic vědět, protože vše bude pro vás na místě nachystáno.

Jediné, co musíte, je přijít 🙂

Když si něčím nebudete jistí, jednoduše se zeptáte svého koordinátora nebo delegáta, kteří tam jsou s vámi a pro vás.

Např. svatební agentura YachtWedding s vámi ještě před odjezdem všechno připraví a pořeší, jak svatba bude vypadat, co si přejete a co je třeba zařídit.

Před cestou pak od YachtWeddingu obdržíte pokyny a váš osobní harmonogram s detailním rozpisem vašeho svatebního dne. Např. po příletu na Mauricius nebo Zanzibar dokonce od YachtWeddingu jako dárek dostanete místní SIM kartu do mobilního telefonu, abyste byli s vašim delegátem kdykoliv pohodlně v kontaktu.

Zkrátka se necháte unášet situací a svatební koordinátor YachtWeddingu vás pohodlně provede celým procesem vaší vysněné svatby. Konkrétně u YachtWeddingu je navíc velká výhoda v tom, že vše nezáleží pouze na jednom člověku, kterého může kdykoliv přejet auto, ale stojí za vámi tým lidí, který má k vaší svatbě potřebné informace a může okamžitě zasáhnout a pomoci.

Co když na svatbě v zahraničí nebudeme něčemu rozumnět?

Nevadí, od toho je přece u obřadu s vámi svatební koordinátor, který vám se vším rád pomůže. Některé země vyžadují, aby byl u obřadu tlumočník, kterého by měla zajistit vaše agentura.

Budu se na svou svatbu na pláži připravovat sama?

Bojíte se, že budete ve svůj svatební den moc nervózní a přípravy na svou pohádkovou svatbu na pláži nezvládnete?

Pro váš klid vám doporučujeme připlatit si služby kadeřníka nebo vizážisty. Např. dodavatelé agentury YachtWedding jsou velmi příjemní a chápou nervozitu, kterou může nevěsta ve svůj velký den prožívat. Budou vám více než nápomocní, rádi si s vámi popovídají, zasmějí se a někteří dokonce pomůžou nachystané nevěstě do šatů.

Pokud je nevěsta spíše stydlivá, nemusí být nervózní ze společnosti lidí, které nezná, nikdo ji nebude do ničeho nutit, ani do rozhovoru. Ženich může mezitím do posledních okamžiků lenošit na pláži nebo u bazénu. Taková pohodička! 🙂

Přejeme vám nádhernou svatbu u moře, která naplní vaše srdce opravdovým štěstím, a na kterou budete dlouho vzpomínat.

Použité foto: svatba v resortu Zuri Zanzibar 5* na Zanzibaru.

Sdílejte

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :